Menu

USB flash disky v bezkrytkovém designu s výsuvným konektorem

24.10.2017 20:10 | Milan Loucký + Přidat komentář
USB flash disky v bezkrytkovém designu s výsuvným konektorem

USB flash disky v bezkrytkovém designu s výsuvným konektorem | foto: CHIP

USB flash disky Adata UV220 a UV330 rozšiřují nabídku řady přenosných úložišť této společnosti.

UV220 pracuje s USB 2.0 a je nabízen v kapacitách až do 64 GB, zatímco UV320 pracuje s mnohem rychlejším USB 3.1 a dodává se v kapacitách až 128 GB. Oba disky se vyznačují bezkrytkovým designem, konektor se zasunuje a vysunuje pomocí rychlého mechanismu.

Designéři Adata preferují USB flash disky bez krytky, protože díky tomu se po všem stole válí méně nepořádku a máte méně částí, které můžete potenciálně ztratit. Prodloužené USB konektory se snadno zasouvají a vysouvají z hlavního těla disku pomocí šoupátka, které můžete snadno ovládat jedním prstem. Intuitivní design přispívá k extrémně pohodlnému užívání obou disků na cestách.

UV220 přichází v následujících barevných kombinacích: bílá/šedá, černá/modrá, navy/royal modrá nebo růžová/tyrkysová. UV320 se bude dodávat v kombinacích černá/modrá nebo bílá/zelená. Stejně jako většina USB flash disků Adata, i UV220 a UV320 mají poutko pro připevnění šňůrky nebo kroužku na klíče.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení