Menu

USB holící strojek

05.05.2010 09:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
USB holící strojek

USB holící strojek | foto: CHIP

USB portem je dnes vybavena většina počítačových periferií, mobilních telefonů, MP3 přehrávačů a navigací, ale občas se s ním setkáme i na místech nečekaných, v tomto případě je pomocí něj napájen holící strojek Remington MB450.

Remington MB450 využívá USB konektor k napájení integrovaného akumulátoru, a je to jediný způsob, jak jej nabít. Tento způsob napájení ale ocení většina mladých mužů, kteří se tráví u počítače či notebooku většinu pracovní doby i velkou část času soukromého. Zastřihovač tak snadno nabijete např. i na cestách bez nutnosti brát s sebou přiloženou USB nabíječku. Zařízení stačí připojit k notebooku či počítači a snadno jej lze zapojit i do napájecí zdířky v automobilu. Samozřejmě stejně ho lze nabíjet i v domácích podmínkách připojením k počítači. Samotný zastřihovač Remington MB450 disponuje titanovými čepelkami, které nabízí nejen dlouho životnost, ale také prakticky nulovou možnost alergické reakce. Posuvným jezdcem lze nastavit 9 délek střihu (1,5 – 18 mm) a nechybí ani indikátor zvoleného délky (1-9). Pro detailní zastřihování lze nástavec sundat a využít také výklopného minizastřihovače pro detailní tvarování bradky. Uživatel ocení pogumovaný kryt, díky kterému zařízení dobře drží v ruce. Zajímavou funkcí je také „Eko“ nastavení – otočný kolečkem lze nastavit rychlost práce resp. výkon zastřihování podle typu vašich vousů. V balení nechybí skladovací vak. Holící strojek jsme měli šanci vyzkoušet. Nabíjení trvá přibližně tři hodiny, ale nabitý strojek vydržel na více než deset oholení. Doporučená koncová cena činí 1499 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení