Menu

USB modem + internet na 3 měsíce za 999 korun

29.04.2010 06:49 | Redakce Chip + Přidat komentář
USB modem + internet na 3 měsíce za 999 korun

USB modem + internet na 3 měsíce za 999 korun | foto: CHIP

T-Mobile přichází s novým balíčkem pro surfování za zajímavou cenu. Za 999 korun s DPH může nyní každý získat USB modem a předplacený internet na 3 měsíce. SIM karta nese tarif Twist Internet Lite a podporuje všechny dostupné technologie v síti T-Mobile GPRS/EDGE/3G. Balíček bude v prodeji od 1. května u vybraných IT prodejců a v internetových obchodech.

Nabídka je určena především na mobilní využití (web, maily, ICQ, Facebook atd.). Cena balíčku je ušitá na míru všem příznivcům brouzdání, 999 Kč včetně DPH. Za tuto sumu získá uživatel nejen modem – USB Stick MF626, ale také tři měsíce surfování zdarma. Kdo by si totiž koupil jen modem, zaplatil by 999 Kč s DPH. To znamená, že s balíčkem získává internet na čtvrt roku bez jakéhokoliv poplatku.

Po uplynutí předplaceného může zákazník dále využívat Twist Internet Lite. Ten přijde měsíčně na 249 Kč s DPH a umožňuje surfovat s využitím GPRS, EDGE a 3G s měsíčním limitem na přenos dat 500 MB. V případě, že zájemce potřebuje využívat více mobilní připojení, může kdykoli přejít na některý z vyšších tarifů.

USB Stick MF626 je navíc uživatelsky velmi přátelský, neboť má systém „plug and play“, což znamená, že se automaticky nainstaluje z ovladačů uložených v jeho firmwaru a zákazník se nemusí nijak starat o „rozchození“ internetu. Stačí jen USB modem připojit a začít surfovat.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení