Menu

Utržené sluchátko

19.09.2012 09:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
Utržené sluchátko

Utržené sluchátko | foto: CHIP

Sagemcom představil externí sluchátko Sixty Feelgood, které zpříjemní majitelům smartphonů dlouhé hovory. Kromě lepší ergonomie je jeho výhodou i nižší záření u ucha volajícího. Prodává se za doporučenou cenu 490 Kč.

 

 

 

Dnešní chytré telefony zvládají hraní her, používání nejrůznějších aplikací i vyřizování e-mailů. Jakoby ale jejich tvůrci zapomněli na to, že s mobilním telefonem se dá i telefonovat. Pokud také vzpomínáte na to, jak jste třímali v zápěstí pořádné sluchátko, a jednou rukou si omotávali kabel kolem prstu, můžete si nyní k mobilnímu telefonu takové pořídit.

Držet u ucha dlouhé minuty smartphone, kterému se navíc po chvíli začne přehřívat baterie, není nic příjemného. Pokud chcete být styloví a nenosit na uchu připevněné bluetooth handsfree, můžete sáhnout po neotřelém produktu společnosti Sagemcom. Sluchátko Sixty Feelgood se připojuje k telefonu pomocí kabelu s 3,5 mm jackem, takže k jeho používání není potřeba žádná softwarová instalace. Sluchátko váží 237 gramů.

Součástí přístroje je tlačítko pro zahájení a ukončení hovoru. Řešení zapojení přes kabel šetří baterii a umožňuje používat rozhraní smartphonu pohodlně i během telefonátu. Sixty Feelgood disponuje kvalitním reproduktorem i mikrofonem a díky technologii SAR snižuje škodlivé záření o 95 až 99 %. Sluchátko se prodává v sedmi barevných variacích.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  radost

  po vybalení z krabice a zapojení k nokii jásám,
  jak to nádherně funguje.První telefonát se
  zdařil na výbornou.Doma však již ani jedna
  z nokií se sluchátkem nekomunikuje.Milan

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení