Menu

Varta Portable Powerpack Set

18.06.2013 11:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
Varta Portable Powerpack Set

Varta Portable Powerpack Set | foto: CHIP

Varta začíná na našem trhu prodávat novou externí USB nabíječku Powerpack Set. Vychází ze staršího modelu V-Man, ale na rozdíl od něj se dobíjí přímo pomocí mikroUSB konektoru a nemá tak speciální nabíjecí konektor, který se často ztrácel. Má kapacitu 1800mAh, hmotnost 66,6 g a má se prodávat za doporučenou cenu 1 299 Kč.

 

 

 

Externí dobíjecí akumulátor Varta Powerpack se nabíjí pomocí přiložené USB nabíječky nebo z připojeného PC. Místo dříve používaných proprietárních konektorů používá klasický USB port, přičemž v balení je sada konektorů pro připojení mobilních zařízení (miniUSB, mikroUSB, Motorola, Nokia, Blackberry, Samsung, LG, Sony Ericsson a starý 30pinový Apple konektor). Interní Li-Ion baterie s kapacitou 1800 mAh nabije až 2x mobilní telefon nebo 10 x přehrávač hudby. Zařízení je vybaveno stavovými diodami, které indikující stav zbývající energie. Samotný Powerpack se v závislost na použitém zdroji nabije za 3-5 h.

Technické parametry:

Rozměry: 89 x 50 x 14 mm

Váha: 66,63 g

Baterie: Li-Ion, 3.7 V 1800 mAh, 6.7 Wh

Nabíjení: IN 5V – 500 mA, OUT 5V – 800 mAh

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení