Menu

Veeam zajišťuje dostupnost IT infrastruktury Schneider Electric

25.11.2015 21:37 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Veeam zajišťuje dostupnost IT infrastruktury Schneider Electric

Veeam zajišťuje dostupnost IT infrastruktury Schneider Electric | foto: CHIP

Díky řešení Veeam má Schneider Electric zajištěn nepřetržitý provoz svých 20 datových center po celé východní Evropě.

Architektura VeeamBackup & Replication Enterprise Plus optimalizuje výkon ve vzdálených pracovištích a díky centralizované monitorovací konzole jsou všechny virtuální stroje Schneider Electric snadno spravovány z jednoho místa – České republiky. 

Schneider Electric nabízí svá integrovaná řešení zákazníkům ve více než 100 zemích po celém světě v celé řadě segmentů trhu. Základním posláním společnosti je poskytovat přístup k účinné a udržitelné energii. To je obrovská výzva vzhledem k tomu, že se očekává zdvojnásobení celosvětové poptávky po energii v důsledku ekonomického a průmyslového rozvoje. Za účelem splnění svého poslání Schneider Electric potřebuje počítat se spolehlivostí a kompletní transparentností své IT infrastruktury v mnoha datových centrech po celé Evropě.

S produkty Veeam Backup & Replication Enterprise Plus a Veeam One je IT oddělení schopno poskytovat 360stupňový pohled na podnikání společnosti. Vzhledem k zajištění cílů plnění doby obnovy a bodů obnovy (RTPO) maximálně do 15 minut fungují obchodní a kritické energické služby bez vážných odstávek. Kromě toho Schneider Electric může využít vestavěné funkce řešení Veeam jako replikace a WAN akcelerace k okamžitému zasílání zálohovaných dat na jiná, vzdálená datová centra v České republice, stejně jako v celé východní Evropě, aby se zabránilo jejich ztrátě.

Technologie zajištění nepřetržité dostupnosti od společnosti Veeam nahrazuje starý, klasický zálohovací systém, který byl navržen pro fyzická prostředí a nebyl schopen dostát RTPO a požadavkům jeho modernizovaných datových center s neustále rostoucími virtuálními prostředími. Dříve, v případě jakéhokoli výpadku, nebylo IT oddělení schopno obnovit data či celý systém během několika minut, což je nezbytné pro organizaci působící v energetickém sektoru, která musí být dostupná nepřetržitě.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení