Menu

Videa z YouTube v 8K: bezplatný stahovač ukládá videa v nejlepší kvalitě

24.11.2022 15:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Videa z YouTube v 8K: bezplatný stahovač ukládá videa v nejlepší kvalitě

Videa z YouTube v 8K: bezplatný stahovač ukládá videa v nejlepší kvalitě | foto: Onur Binay/Unsplash

Každý, kdo si chce čas od času stáhnout klipy z YouTube a podobných streamovacích serverů, potřebuje spolehlivý downloader. Nicméně v nejvyšší kvalitě jich stahuje jen málo. 4K Video Downloader je ale jiná liga.

YouTube, Twich, TikTok: streamovacích služeb je dnes celá řada a mnoha uživatelům poskytují hodiny zábavy. Co když si ale svou pravidelnou dávku videí v nejlepší kvalitě budete chtít vychutnat na cestách mimo dosah internetu? Pak se jistě hodí spolehlivý stahovač, který dokáže ukládat video soubory z různých zdrojů na lokální paměťové úložiště.

Bezplatný 4K Video Downloader je mimořádně oblíbený a úspěšný nástroj, který umí nejen stahovat videa z YouTube, ale také převádět hudební videa do formátu MP3.

4K Video Downloader: inteligentní režim šetří čas

4kvideodownloader1

Inteligentní režim umí automaticky stahovat videa a konvertovat zvuk do formátu MP3. | Zdroj: 4K Video Downloader

V džungli mnoha stahovačů videa a konvertorů přesvědčí bezplatný 4K Video Downloader jednoduchou a jasnou obsluhou. Umožňuje načítat videa od nízkého až po velmi vysoké rozlišení.

Můžete si vybrat mezi několika formáty souborů a ke stažení vám postačí pouze URL adresa videa. Lze také převádět videa na MP3 soubory ve vysoké kvalitě a uložit si tak své oblíbené skladby. Díky chytrému režimu to program zvládne po vložení odkazu na video zcela automaticky.

Aktuální verze 4.22.2 opravuje některé drobné chyby. Kromě toho lze nyní stahovat videa z dalších platforem, včetně Bilibili.tv, go.twitch.tv a fb.gg. K dalším vylepšením, která se vývojářům podařila, patří především:

– rychlejší stahování věkově omezených videí z YouTube (v předchozích verzích docházelo ke zpomalování),
– zobrazení správného počtu veškerého video obsahu na kanálech YouTube,
– oprava stahování automaticky přeložených titulků z YouTube.

4K Video Downloader: univerzální pomocník

Pomocí všestranného nástroje můžete snadno stahovat videa z YouTube, Facebooku, Vimea a dalších streamovacích platforem. V závislosti na požadované velikosti souboru a požadavcích na kvalitu si můžete vybrat z různých rozlišení. Software umožňuje vše od velmi nízkých rozlišení až po 8K Full UHD. Video ale musí být samozřejmě v požadované kvalitě.

Velmi praktická je schopnost programu stahovat nejen jednotlivá videa, ale celé playlisty a kanály YouTube. Možné je i stahování videí včetně titulků, a také 360° videí. Nástroj se dá využít i pro stažení zvukové stopy u video klipů.

Program 4K Video Downloader je v základní verzi zdarma. Pokud byste si k tomu přáli možnost seznamů skladeb a kanálů YouTube, pak je zde omezení na maximálně 25 videí. Bezplatná verze také obsahuje reklamu. Není ale tak vtíravá, jako u jiných freewarových programů ze stejného segmentu.

Zdroj: Open Media4K Download project

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení