Menu

VMware Virtualization Forum 2010

14.10.2010 07:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
VMware Virtualization Forum 2010

VMware Virtualization Forum 2010 | foto: CHIP

Společnost VMware pořádá za necelé dva týdny, 25. října 2010, v pražském konferenčním centru Clarion významnou oborovou konferenci VMware Virtualization Forum 2010. Hlavním cílem akce bude na konkrétních přínosech z praxe demonstrovat, jakým způsobem firmy pomocí virtualizace snižují náklady na provoz informačních technologií až o 50 %, zjednodušují správu a zvyšují flexibilitu. Zkrátka, jak s pomocí virtualizace budují a udržují svou konkurenční výhodu.

V rámci VMware Virtualization Fora 2010 se budou mít účastníci možnost zúčastnit úvodních lekcí virtualizace pro organizace všech velikostí, naučit se, jak pomocí cloud computingu obratem zvýšit kapacitu  IT infrastruktury a získat praktické rady pro výběr komplexních virtualizačních řešení od desktopů až po datová centra. Společnost VMware seznámí posluchače též s novou generací virtualizačních řešení vSphere a efektivními způsoby virtualizace desktopů.

Součástí VMware Virtualization Fora 2010 budou  dále vystoupení zákazníků VMware spolu s demonstrací aplikovaných řešení. Se svou nabídkou komplexních řešení nebudou chybět ani obchodní a technologičtí partneři VMware - společnosti HP, Cisco, IBM, EMC a NetApp a mnoho dalších. Účast na konferenci je zdarma po předchozí registraci na webových stránkách http://www.vmware.com/go/cz/forum.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení