Menu

Vodafone 3G internet v 60 městech

18.06.2010 10:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
Vodafone 3G internet v 60 městech

Vodafone 3G internet v 60 městech | foto: CHIP

Závody o 3G pokrytí pokračují: Vodafone letos pokryje signálem rychlého mobilního internetu 3G šedesát českých měst a obcí, včetně všech krajských metropolí. V současné době už 3G signál využívají zákazníci v Praze, Brně a Karlových Varech. V těchto třech městech si mohou zákazníci také mobilní internet vyzkoušet na měsíc zdarma.

Vodafone využívá pro provoz 3G sítě nejnovější technologii HSPA (High Speed Packet Access) od společnosti Huawei. Ta umožňuje připojení k mobilnímu internetu rychlostí až 7,2 Mb/s pro download a až 2 Mb/s pro upload.

Díky 3G budou moci zákazníci surfovat na internetu v notebooku nebo v mobilním telefonu reálně 10x až 15x rychleji než na dosavadní technologii EDGE. Za zrychlení přitom zákazníci nic nepřiplatí, 3G bude dostupné v rámci stávajících datových tarifů. 

Datový tarif Připojení na stálo, který je vhodný pro surfování a stahování většího množství dat, si nyní mohou zákazníci v Karlových Varech vyzkoušet na jeden měsíc zdarma. Když se ho poté rozhodnou dále využívat, získají praktický USB modem pro připojení k internetu v notebooku za zvýhodněnou cenu 77 Kč.

Kromě 3G sítě nabízí Vodafone i síť 2G - EDGE, která je nyní dostupná pro více než 95 % obyvatel České republiky.

Tarify

Připojení na stálo Cena za měsíc vč. DPH 10% sleva se službou Po svém
Měsíční datový tarif (FUP  3 GB)  525 Kč 472,50 Kč

 

Vodafone Internet do mobilu na měsíc  Cena za měsíc vč.  DPH 10% sleva se službou Po svém
Měsíční datový tarif (FUP  100 MB)  177 Kč 159,50 Kč

 

Vodafone Internet do mobilu na den Cena za den vč. DPH
Denní datový tarif (FUP  5 MB) 17 Kč

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení