Menu

Vycházejí nové ovladače Game Ready pro Sea of Thieves

21.03.2018 11:03 | Milan Loucký + Přidat komentář
Vycházejí nové ovladače Game Ready pro Sea of Thieves

Vycházejí nové ovladače Game Ready pro Sea of Thieves | foto: CHIP

Společnost Nvidia vydala nové Game Ready ovladače pro hru Sea of Thieves, které zároveň rozšiřují portfolio her podporovaných v rámci NVIDA Highlights a Nvidia Ansel a to včetně Kingdom Come: Deliverance.

Ovladače Game Ready pro Sea of Thieves

V den uvedení této nové hry si Nvidia připravila pro hráče Game Ready ovladače splňující certifikaci WHQL od společnosti Microsoft, které jim poskytnou nejlepší možný zážitek. Vývojáři z Nvidia pracovali do poslední možné minuty, aby optimalizovali výkon a hratelnost.

Call of Duty WWII a Tekken 7 získávají podporu Nvidia Highlights

S příchodem nového ovladače Game Ready je často úzce spojeno přidání dalších vylepšení pro uživatele. Tyto ovladače s sebou nesou podporu dvou nových tier 1 titulů v Nvidia Highlights. Jedná se o Call of Duty WWII a Tekken 7.

Nvidia Highlights automaticky zaznamenává nejlepší momenty ve hře pomocí videa a screenshotu. Díky přímé integraci do hry je možné s precizní přesností zachytit magické momenty ve hře, ať už se jedná o souboj s bossem nebo jinou pěknou akci. Jakmile je herní seance u konce Highlights vám automaticky ukáže záznamy, které si můžete snadno zopakovat nebo sdílet se svými přáteli na Facebooku, YouTube nebo Imgur.

Kingdom Come: Deliverance a Star Wars Battlefront II s podporou Nvidia ANSEL

Nejnovější verze ovladače přidává hru a Star Wars Battlefront II do portfolia podporovaných her v rámci Nvidia Ansel od 21. března.

Využitím nástrojů v Nvidia Ansel v režimu Arcade máte možnost pořídit screenshot akce z jakéhokoli úhlu, přidat různé filtry, vyladit vzhled, uložit jej ve vysokém rozlišení nebo 360° formátu a vytvořit tak ohromující a unikátní herní fotografii.

Podpora Nvidia Ansel ve hře Kingdom Come: Deliverance bude následovat již brzy.

Ansel byl integrován také do Pure Farming 2018 a Q.U.B.E 2.

Ovladače ke stažení

https://www.geforce.com/drivers

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení