Menu

Výkonná chladicí podložka pro herní notebooky

12.05.2017 17:08 | Milan Loucký + Přidat komentář
Výkonná chladicí podložka pro herní notebooky

Výkonná chladicí podložka pro herní notebooky | foto: CHIP

Obliba notebooků pro hraní her neustále roste. Tyto notebooky vyžadují pro dosažení optimálního výkonu i dodatečné chlazení.

Společnost Zalman představuje ideální řešení, chladicí podložku ZM-NC11, která si poradí s teplotou, kterou tyto výkonné herní notebooky vytvářejí. Pro dosažení vysokého chladicího výkonu Zalman používá 220mm ventilátor a přidává navíc i možnost regulace otáček. Ovládání rychlosti je na zadní straně chladicí podložky. K plnému výkonu napomáhá ještě i mřížkování horní části podložky. Design podložky ladí s futuristickým stylem herních notebooků a z těchto důvodů byl také tak navržen. Chladicí podložka ZM – NC 11 je vybavena dvěma porty USB, jeden z nich je určen pro napájení notebooku.

Chladicí podložka je určena pro notebooky s úhlopříčkou displeje od 12 do 17 palců, je vyrovena z kombinace plastů a kovu. Regulace otáček ventilátoru funguje v rozmezí od 620 do 720 otáček za minutu. Hlučnost výrobce uvádí 17–23,5 dBA.

Doporučená koncová cena podložky je 759 Kč včetně DPH.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení