Menu

Výkonný multimediální notebook

15.07.2011 06:01 | Redakce Chip + Přidat komentář
Výkonný multimediální notebook

Výkonný multimediální notebook | foto: CHIP

Společnost Lenovo představila výkonný multimediální 15,6palcový notebook Y570 z řady IdeaPad. V elegantním těle se ukrývá vysoký výkon, díky němuž notebook zvládá i ty nejnáročnější operace.

IdeaPad Y570 patří k nejvýkonnějším notebookům v rámci portfolia společnosti Lenovo. Notebook je vybavený až nejnovějšími čtyřjádrovými procesory Intel Core i7 s technologií Intel Turbo Boost 2.0. Využijete ho tak nejen při práci, ale oceníte jej zejména při prohlížení filmů, hraní her a využívání dalších náročných grafických a multimediálních aplikací. Notebook má HD displej s poměrem stran 16:9 a grafickou kartu NVIDIA GeForce 555M s pamětí 1 GB.
Stejně jako některé další nové modely společnosti Lenovo může být notebook Lenovo IdeaPad Y570 volitelně vybaven technologií Enhanced Experience 2.0 RapidDrive, která zrychluje start systému Windwows 7 a spouštění aplikací. Součástí notebooku je zabudovaný světelný senzor, který automaticky upravuje kontrast displeje podle intenzity okolního světla a tím šetří vaše oči.
Reproduktory od společnosti JBL přináší kvalitní zvuk, ať již posloucháte hudbu, sledujete filmy, nebo hrajete hry. Funkce OneKey Theater II umožňuje rychlé přepínání z klasického do filmového nebo herního módu. Notebooky jsou vybaveny pevnými disky o velikosti až 750GB. Model IdeaPad Y570 bude k dispozici na českém trhu od poloviny července za cenu od 16 990 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení