Menu

Výkonný stolní skener

16.04.2015 12:07 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Výkonný stolní skener

Výkonný stolní skener | foto: CHIP

Firma Canon představila nový vysoce výkonný stolní skener pro pracovní skupiny – imageFORMULA DR C240. Tento model zvládá práci s širokým spektrem dokumentů včetně pasů i dalších dokladů totožnosti a skenuje rychlostí až 45 str./min. 

imageformula-dr-c240-tray-open-fsr-nahled

Skener Canon imageFORMULA DR-C240 je vhodný pro nasazení v různých prostředích od administrativních oddělení přes podniková střediska až po místa, kde dochází ke styku se zákazníky. Mezi tato prostředí patří například recepce v bankách, hotelech, nemocnicích i na úřadech. Skener se může pochlubit rychlostí skenování až 45 str./min. nebo 90 obr./min. a maximální denní zátěží až 4 000 skenů.

Díky automatickému podavači dokumentů na 60 listů mohou uživatelé v rámci jedné úlohy naskenovat i rozsáhlejší materiály. Mechanismus podavače pro velké zatížení, ultrazvukový senzor dvojitého podávání a technologie uvolnění po dvojitém podání (DFR) zajišťují nejspolehlivější skenování. Skener zvládne různé typy materiálů – od velmi tenkého papíru (od hodnoty gramáže 27 g/m2) po pasy s tloušťkou až 4 mm.

Standardní součástí dodávky imageFORMULA DR-C240 je skenovací software Canon CaptureOnTouch 3, který zjednodušuje skenování dokumentů do různých formátů a umožňuje vybírat z více destinací pro uložení výsledných souborů. Nový skener imageFORMULA DR-C240 bude v prodeji na všech obchodních místech společnosti Canon a u vybraných evropských distributorů v průběhu května 2015.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení