Menu

Výkonný tablet a phablet Lenovo

08.09.2015 16:22 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Výkonný tablet a phablet Lenovo

Výkonný tablet a phablet Lenovo | foto: CHIP

Lenovo má v nabídce nový Yoga tablet s projektorem a s technologií Dolby Atmos a velký smartphone PHAB Plus s 6,8“ displejem.

Tablety jsou určeny především pro konzumaci obsahu, Lenovo ale vytvořilo řadu tabletů YOGA zaměřenou na sledování videí. Tablety YOGA si již dříve mohly přičíst několik prvenství díky svému vícerežimovému designu a zabudovanému projektoru. YOGA TAB 3 Pro nyní přichází s další inovací – jedná se o první desetipalcový tablet se zabudovaným 70' projektorem, který je možno otočit až o 180 stupňů. Jedná se také o první tablet s technologií Dolby Atmos, zvukovou aparaturou JBL s intenzivním a dynamickým zvukem, 18hodinovou výdrží baterie a 10,1palcovou QHD obrazovkou.

Model YOGA TAB 3 Pro doplňuje 8 a 10palcová verze YOGA TAB 3, která je vybavená kamerou otočitelnou o 180 stupňů, baterií s výdrží až 20 hodin, podporou LTE a zároveň přichází s možností pořizovat fotografie pomocí gest.

Lenovo také světu představilo svůj první phablet – Lenovo PHAB Plus. PHAB Plus podle výrobce nabízí alternativu mezi drahými smartphony a malými tablety. 6,8palcový phablet je tak přesně "něčím mezi". Na jednu stranu nabízí skvělou zábavu s FHD displejem, zvukem s Dolby Atmos a dlouhou výdrží baterie a na druhou stranu podporu dvou SIM a LTE (4G) připojení. Lenovo PHAB Plus je také navržený pro ovládání jednou rukou a umožňuje usnadnit si přístup k nejčastěji používaným aplikacím pomocí zkratek.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení