Menu
CHIP Speedtest

Vyřešení problémů PS3 s obrazem resetováním grafického nastavení

22.04.2017 13:50 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vyřešení problémů PS3 s obrazem resetováním grafického nastavení

Připojili jste svoji herní konzoli PlayStation k televizoru a chcete si zahrát. Místo toho se však objeví chybová zpráva, že příslušný mód není podporován. 

Je za to zodpovědné nesprávné nastavení grafiky na PlayStation. Pokud totiž připojíte PS3 k televizoru, zvolíte většinou co nejvyšší rozlišení, které televizor nabízí, a konzole si toto nastavení uloží. Pokud následně připojíte PS3 ke staršímu televizoru nebo monitoru s nižším rozlišením, konzole je nastavena na vyšší rozlišení a nebude schopna obraz zobrazit. Objeví se tedy uvedená chybová zpráva. Chcete-li tuto situaci vyřešit, budete muset obnovit nastavení grafiky na konzoli. Provedete to tak, že konzoli zapnete a na několik sekund podržíte zapínací tlačítko. Spustí se tak reset nastavení. Jakmile konzole zapípá, uvolněte tlačítko a můžete vybrat správné rozlišení právě připojeného televizoru.


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení