Menu

Vyřešení problémů PS3 s obrazem resetováním grafického nastavení

22.04.2017 13:50 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vyřešení problémů PS3 s obrazem resetováním grafického nastavení

Vyřešení problémů PS3 s obrazem resetováním grafického nastavení | foto: CHIP

Připojili jste svoji herní konzoli PlayStation k televizoru a chcete si zahrát. Místo toho se však objeví chybová zpráva, že příslušný mód není podporován. 

Je za to zodpovědné nesprávné nastavení grafiky na PlayStation. Pokud totiž připojíte PS3 k televizoru, zvolíte většinou co nejvyšší rozlišení, které televizor nabízí, a konzole si toto nastavení uloží. Pokud následně připojíte PS3 ke staršímu televizoru nebo monitoru s nižším rozlišením, konzole je nastavena na vyšší rozlišení a nebude schopna obraz zobrazit. Objeví se tedy uvedená chybová zpráva. Chcete-li tuto situaci vyřešit, budete muset obnovit nastavení grafiky na konzoli. Provedete to tak, že konzoli zapnete a na několik sekund podržíte zapínací tlačítko. Spustí se tak reset nastavení. Jakmile konzole zapípá, uvolněte tlačítko a můžete vybrat správné rozlišení právě připojeného televizoru.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Černa obrazovka

  Dobrý den skusil jsem resetovat tu grafiku zapipaloto ale nic se neukázalo a furt mám černou obrazovku.

  Reagovat na komentář

  Přeskakování písmen

  Dobrá den mám problém s grafickou klávesnicí..res­.Kdyz chci zadat údaje kde se zobrazí na obrazovce klávesnice tam skáče z velkých písmen na malé aniž bych něco mačkal restart sem dělal jak tvrdej na konzoli tak párátkem na ovladači tovární nastavení též proběhlo.. nevíte kde může bejt problém?

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení