Menu

Vysoce odolné paměťové karty microSDXC/SDHC UHS-I

18.07.2019 08:27 | Milan Loucký + Přidat komentář
Vysoce odolné paměťové karty microSDXC/SDHC UHS-I

Vysoce odolné paměťové karty microSDXC/SDHC UHS-I | foto: CHIP

Vysoce odolné paměťové karty ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I se kromě vyšší odolnosti vyznačují také parametrem Video Speed Class 30 (V30), což znamená, že jsou navrženy pro nepřetržité nahrávání videa a jeho neustálé přemazávání.

Jsou tak ideální pro kamery v automobilech nebo v bezpečnostních systémech a další případy, kdy je potřebná velká výdrž při non stop nahrávání. Díky hodnocení Application Performance Class 2 (A2) nabídnou svým majitelům vyšší rychlosti také při jakémkoliv jiném využití. Navíc jsou voděodolné, nárazuvzdorné, odolné proti výbojům statické elektřiny a snesou také rentgenové záření.

Při návrhu karet Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I byly využity ty nejkvalitnější NAND Flash čipy, takže karty vydrží až 40 000  hodin nahrávání HD videa. Ať už jde o neškodný ťukanec na parkovišti zaznamenaný automobilovou kamerou, vloupání natočené kamerou v domácím bezpečnostním systému nebo prostě jen video z dovolené, všechno je bezpečně zaznamenáno.

Díky využívání opravného kódu mohou karty detekovat a opravit větší množství chyb v datech než dříve. Kromě toho jsou voděodolné (přežijí ponoření do hloubky 1 m po dobu 30 min), vydrží i nechtěný náraz nebo rentgenování (splňují normu ISO7816-1), odolají také výbojům statické elektřiny (prošly testováním elektromagnetické kompatibility podle normy IEC61000-4-2), i extrémním teplotám (pracují správně v rozmezí od –25°C do 85C°).

K dispozici jsou v kapacitách od 32 GB do 256 GB.

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení