Menu

WELL WCU450AN Dual

31.01.2013 14:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
WELL WCU450AN Dual

WELL WCU450AN Dual | foto: CHIP

Router umí pracovat i ve frekvenčním pásmu 5 GHz, což umožňuje především stabilitu WiFi připojení i v zarušených oblastech běžného WiFi pásma 2,4 GHz!

WELL WCU450AN Dual disponuje nejen vysokou rychlostí WiFi 450 Mb/s (standard 802.11 a/b/g/n), ale především umí pracovat i ve frekvenčním pásmu 5 GHz, což zajistí stabilitu WiFi připojení i v zarušených oblastech běžného WiFi pásma 2,4 GHz!

Tohoto malého pomocníka můžete využít pro velmi rychlý přenos bezdrátových multimediálních streamů, sdílení souborů, nebo i hraní online her. Je vybaven interní výklopnou anténou, WPS tlačítkem (podpora silných zabezpečovacích prvků bez složitého procesu nastavování), díky kterému WELL WCU450AN Dualsnadno připojíte k bezdrátovému Access Pointu (také s podporou této funkce). A samozřejmě, jak už je u zařízení WELL dobrým zvykem, zařízení nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení