Menu

WhatsApp spouští placenou prémiovou nabídku: co v ní uživatelé mohou očekávat

17.10.2022 09:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
WhatsApp spouští placenou prémiovou nabídku: co v ní uživatelé mohou očekávat

WhatsApp spouští placenou prémiovou nabídku: co v ní uživatelé mohou očekávat | foto: Dimitri Karastelev/Unsplash

Oblíbený a rozšířený komunikátor spouští novou placenou odnož, která je určena především firemní oblasti a podnikatelům. Jaké  výhody mohou předplatitelé získat oproti standardní verzi?

WhatsApp představuje novou prémiovou nabídku. Ta je v tuto chvíli k dispozici pro první uživatele beta verze aplikace WhatsApp Business pro Android i iOS.

Předplatitelé prémiové verze získají dvě další funkce. První z nich je možnost vytvořit jedinečný vlastní odkaz pro své podnikání, například https://wa.me/nazev_firmy. Na tomto odkazu si zákazníci mohou jednoduše zobrazit cílovou firemní stránku a zahájit konverzaci. Tento údaj lze měnit každých 90 dnů. Cílem této funkce je usnadnit firmám komunikaci se zákazníky.

Prémiová nabídka WhatsAppu: jaké jsou její další možnosti?

wapremium

Prémiová verze WhatsAppu nabídne možnost provozu na více zařízeních. | Zdroj: ROBIN WORRALL/Unsplash

Uživatelé prémiového předplatného mohou navíc svůj účet používat až na deseti zařízeních najednou. To je užitečné zejména v případě, kdy chce více lidí komunikovat se zákazníky a obchodními partnery prostřednictvím jednoho firemního účtu.

Postupné uvolňování nové funkce v současné době stále probíhá. Služba WhatsApp Premium tedy ještě není dostupná všem uživatelům. To by se ale mělo změnit v průběhu následujících dnů až týdnů.

Zdroj: WABetaInfo

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení