Menu

Windows Phone 8.1 je venku. Stáhněte si jej do svého smartphonu

15.04.2014 09:27 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Windows Phone 8.1 je venku. Stáhněte si jej do svého smartphonu

Windows Phone 8.1 je venku. Stáhněte si jej do svého smartphonu | foto: CHIP

Microsoft zpřístupnil aktualizaci svého mobilního operačního systému Windows Phone 8.1 vývojářům. Jednoduchým trikem si ji můžete stáhnout i vy.

Microsoft umožňuje vývojářům pracovat s připravovanými aktualizacemi systému Windows Phone. Vývojářský účet si můžete zaregistrovat prostřednictvím služby App Studio, se kterou mohou i začátečníci snadno vyvíjet vlastní aplikace pro Windows Phone. Otevřete si stránku appstudio.windowsphone.com, klikněte na »Start new project«, přihlaste se ke svému účtu Microsoft a projděte dalšími kroky registrace.

Do svého smartphonu si instalujte bezplatnou aplikaci Preview for Developers. Po spuštění aplikace potvrďte tlačítkem »accept« souhlas s podmínkami použití a přihlaste se svým účtem Microsoft. Dostupnost připravovaných aktualizací si pak můžete ověřit prostřednictvím nabídky »Nastavení | Aktualizace telefonu«.

wp811111-nahled


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení