Menu

WUG - Akce na červen 2015

03.06.2015 09:07 | Aleš Přistál + Přidat komentář
WUG - Akce na červen 2015

WUG - Akce na červen 2015 | foto: CHIP

Oficiální datum vydání nových Windows 10 je již známo. Těšit se na ně můžeme již 29. července 2015. Vyzkoušeli jste již Preview verzi na svém počítači?

A na co se můžete těšit na našich akcích? Bezpečnost až na prvním místě. Společně s Michalem Valáškem si povíme, jak na skutečně bezpečné nasazení HTTPS. Na druhém se seznámíme s novinkami v prostředí služeb Office 365, které zažívají i v naší zemi slušný růst. A do třetice se podíváme především na Business Intelligence a Microsoft Excel.

Zlín -  Excel a Self Service nástroje pro Business Intelligence
4. června 2015 od 17:30 - Jiří Neoral

  • Na přednášce se seznámíte, jakou problematikou se BI zabývá, porovnáme si tradiční přístup proti Self Service. Představíme si Excelové Self Service nástroje na praktických ukázkách. O své reporty a analýzy se podělíme v Office 365.

Ostrava -  Excel a Self Service nástroje pro Business Intelligence

9. června 2015 od 17:00 – Jiří Neoral 

  • Chcete se seznámit s oblastí Business Intelligence a nástroji dostupnými na platformě Microsoft? Přednáška je vhodná pro účastníky, kteří o BI zatím neslyšeli, ale přijdou si na své i účastníci, kteří se v dané problematice pohybují.

Praha -  Sledování Active Directory infrastruktury pomocí SCOM

11. června 2015 od 17:30 - Ondřej Ševeček (MCM, MVP)

  • Přednáška seznamuje s technologií, filosofií, objektovým modelem a drobnými úpravami Management Pack balíčků pro SCOM 2012. 

Brno -  HTTPS už máte, tak ještě aby k něčemu bylo
16. června 2015 od 17:00 - Michal Altair Valášek

  • Poslední dobou se naštěstí začíná u webů rozmáhat podpora šifrovaného HTTP spojení – HTTPS, SSL, TLS. To je dobrý začátek, ale samo o sobě to nestačí. Mnoho webů má HTTPS naimplementovaných tak špatně, že se i přesto jejich uživatelé mohou stát terčem útoku. Na této akci vám předvedu nějaké takové útoky a zároveň možnosti, jak se jim bránit. 

Praha -  Testovatelný kód a Test first v C#

16. června od 17:30 - Jiří Pokorný

  • Role testování v agilním vývoji, Testování a refactoring legacy kódu, Unit testing, Test first, Arhitektura testovatelné aplikace, Programing against interfaces, Inversion of Control.

Praha -  Novinky v Office 365 (2015)

18. června od 17:30 - Jaroslav Luhan (MCSE, MCSA) 

  • Office 365 – balík aplikací pro týmovou spolupráci a komunikaci, poskytovaný v cloudu byl v roce 2015 výrazně aktualizován a inovován. Přednáška se bude věnovat především novinkám, ale ani úplní začátečníci, nebo zájemci o vyzkoušení Office 365 nepřijdou zkrátka. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení