Menu

Xiaomi elektrokoloběžka

03.04.2017 15:28 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Xiaomi elektrokoloběžka

Xiaomi elektrokoloběžka | foto: CHIP

Do prodeje v České republice se dostala elektrokoloběžka Scooter 2 společnosti Xiaomi, která byla zatím známa spíše svými smartphony a mobilními zařízeními. Podle výrobce ujede až 30 kilometrů a stojí 13 999 Kč.

Český e-shop Xiaomimobile.cz posílá do prodeje další z řady produktů společnosti Xiaomi. Tentokrát to však není mobilní telefon, což je výrobek, kterým je čínská značka v České republice nejvíce známá. Jedná se o elektrokoloběžku Xiaomi Scooter 2. Dojezd až 30 kilometrů, maximální rychlost 25 km/h a nosnost 100 kg dělá z Xiaomi Scooter 2 praktické městské vozítko, které můžete navíc díky skládací konstrukci a hmotnosti 12,5 kg vzít všude s sebou. K dostání bude v e-shopu Xiaomimobile.cz přesně od 10. 4. od 10. 4. a to v černé a bílé variantě za 13 999 Kč.

scooter

Koloběžka má baterii s kapacitou 280 Wh, která se z elektrické sítě plně dobije za pět hodin. Je tak možné jí dobít v práci, nebo ve škole. Vpředu i vzadu je vybavena LED osvětlením. Ke sledování provozních údajů jako ujetá a dojezdová vzdálenost, stav nabití baterie, nebo průměrná rychlost, je možné koloběžku připojit k aplikaci Mi Home v mobilním telefonu. 

Xiaomi Scooter 2

 

Fyzické parametry

rozměry

1080 x 430 x 1140 mm

hmotnost

12,5 kg

rozměr kol

8,5”

Jízdní vlastnosti

dojezd

30 km

maximální rychlost

25 km/h

nosnost

100 kg

Baterie

kapacita

280 Wh

Výbava

led osvětlení přední a zdaní, stojánek, konektivita s aplikaci Mi Home

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení