Menu

Xperia T3 – stylový a tenký smartphone

03.06.2014 10:16 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Xperia T3 – stylový a tenký smartphone

Xperia T3 – stylový a tenký smartphone | foto: CHIP

Společnost Sony Mobile představila nový chytrý telefon Xperia T3 se čtyřjádrovým procesorem. Může se pochlubit efektním provedením v rámu z nerezové oceli a má štíhlé tělo.

2-xperia-t3-black-tabletop-nahled

I přesto, že je zhotovena z luxusních materiálů, tenká Xperia T3 je také se svými 148 gramy velmi lehká. Tělo z nerezové oceli je štíhlé a smarthone  se dodává v bílé, černé a fialové.  Ocel použitá na rámu celé štíhlé konstrukci telefonu dává potřebnou pevnost  a zároveň funguje také jako anténa. Zadní díl je z matného materiálu.

Xperia T3 nabízí displej HD TRILUMINOS  s vysokým rozlišením (1280×720) a úhlopříčkou 5,3 palce. IPS displej je krásně čitelný ze všech úhlů. Je také vybavena technologiemi známými z řady fotoaparátů CyberShot: konkrétně fotoaparátem s rozlišením 8 megapixelů a obrazovým snímačem Exmor RS pro mobilní zařízení.

Smartphone podporuje rychlé sítě čtvrté generace. Čtyřjádrový procesor 1,4 GHz propůjčuje chytrému telefonu Xperia T3 potřebnou rychlost. Dlouhou výdrž 2500 mAh baterie umí prodloužit režim Battery STAMINA.

 Xperia T3 půjde do celosvětové distribuce na konci července 2014.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení