Menu

Za málo peněz hodně muziky

23.07.2017 09:53 | Milan Loucký + Přidat komentář
Za málo peněz hodně muziky

Za málo peněz hodně muziky | foto: CHIP

Rádi posloucháte muziku často a všude? Přenosný Bluetooth reproduktor Sencor SSS 81 vám díky kvalitním reproduktorům a kompaktním rozměrům dopřeje vaší denní dávku muziky kdykoliv a kdekoliv.

Hudba je skvělým doplňkem společenských akcí, bezdrátový reproduktor Sencor SSS 81 umožní si poslechnout trochu muziky ať jste na chatě, kde není žádné stereo, na dovolené u moře či jen nejste fanoušky tichých pikniků. Díky odolné konstrukci a příručním rozměrům se stává ideálním pro cestování.

Reproduktor disponuje dvěma stereo reproduktory a dvěma pasivními basovými zářiči s maximálním výkonem 10 W, LED displejem, ale i baterií s kapacitou 2000 mAh, nabíjenou přes USB konektor. Kapacita baterie umožňuje přehrávat hudbu až 12 hodin při střední úrovni hlasitosti.

Můžete si pustit rádio i hudbu dle vašeho výběru, kterou do reproduktoru dostanete přes 3,5mm jack, USB port nebo slot na micro SD kartu. Dále se můžete jednoduše připojit svým mobilním telefonem přes Bluetooth s dosahem až 20 metrů.

Doporučená maloobchodní cena reproduktoru 649 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení