Menu

Zahrajte si proti Jaromíru Jágrovi

16.05.2014 16:10 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Zahrajte si proti Jaromíru Jágrovi

Zahrajte si proti Jaromíru Jágrovi | foto: CHIP

Hrajte na MS v hokeji proti Jaromíru Jágrovi a vyhrajte telefon Huawei Ascend Y530 z limitované edice s jeho podpisem.

Společnost Huawei, která je od podzimu 2013 hlavním partnerem hokejového klubu Rytíři Kladno, aktivovala své partnerství s ikonou kladenského a zároveň celého českého i světového hokeje Jaromírem Jágrem. Využila k tomuto platformu aplikace Fantasy sport http://fantasy.sport.cz/hokej, která funguje na portálu Seznam.cz (Sport.cz), kterou pro ni připravila společnost SportClient.

telefon-huawei-ascend-y530-nahled

Soutěžící mají možnost si každý den v průběhu konání MS v hokeji zahrát ve „Fantasy“ přímo proti Jaromíru Jágrovi, který každý den sestavuje ve speciální aplikaci svůj ideální tým. Výherci získají každý den telefony z limitované edice modelů Huawei Ascend Y530 s laserem vygravírovaným podpisem Jaromíra Jágra a podepsané puky s osobním věnováním. Ceny bude výhercům předávat po skončení MS osobně slavná 68! Cílem této aktivity je dále prohloubit povědomí o značce Huawei a zároveň promovat novou řadu mobilních telefonů Huawei Ascend Y530.

Chytrý mobilní telefon Huawei Ascend Y530, který je od dubna dostupný u operátorů O2 a T-Mobile, u všech velkých online prodejců a ve volné distribuci v klasickém černém nebo v bílém provedení, je všestranným mobilním zařízením pro každého, kdo požaduje inteligentního pomocníka pro spojení se světem za bezkonkurenční cenu 3 590 Kč. Telefon je určen zejména pro dospívající generaci a pro ty, kteří se chystají se smartphonem teprve začít, a to nevyjímaje seniory, kteří si telefon oblíbí především díky jednoduchosti ovládání nebo velkému displeji. Ascend Y530 má skvělé konstrukční zpracování s pogumovaným texturovaným povrchem, který je velmi příjemný na dotek. Disponuje rozměrným a kvalitním 4,5 palcovým IPS displejem s dostatečným rozlišením pro dobrou viditelnost a díky zaobleným hranám padne skvěle do ruky a ideálně se ovládá. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení