Menu

Zapište se na Google Developer Day 2010

23.09.2010 10:59 | Redakce Chip + Přidat komentář
Zapište se na Google Developer Day 2010

Zapište se na Google Developer Day 2010 | foto: CHIP

Bezplatně si můžete poslechnout přednášky ze čtyř souběžných bloků.

Včera, ve středu 22. září, se otevřel zápis na pražský Google Developer Day, zkráceně GDD 2010, který se uskuteční v hotelu Clarion Congress Hotel Prague ve Vysočanech.

Aktualizace: Registrace se v úterý 5. 10. uzavřela. Přestože míst bylo letos více než loni, všechna se zaplnila. Další zájemci se musí spokojit s videozáznamem. Více sledujte na webu akce.

V jediném dni souběží čtyři řady přednášek v oblastech: vývoj pro Android; Web, HTML5 a webové aplikace pro Chrome; Cloud Platform; obchodní stránka a aplikace společenské. Většina přednášek bude v angličtině. Podstatná část bude na úrovni úvodní, ale některé budou pokročilejší.

Lepší představu o GDD si můžete udělat podle videí z ročníků minulých. Vstup na GDD je zdarma, a to bývá u podobných setkání spíše výjimkou, proto neváhejte a registrujte se včas.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení