Menu

Zaplaťte mobilní aplikace z faktury nebo kreditu

08.12.2012 07:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Zaplaťte mobilní aplikace z faktury nebo kreditu

Zaplaťte mobilní aplikace z faktury nebo kreditu | foto: CHIP

T-Mobile zavedl placení za nákupy mobilních aplikací přímo z vyúčtování služeb pro tarifní zákazníky, nebo z kreditu pro Twist uživatele.

 

T-Mobile zavádí jako první operátor nákup mobilních aplikací z faktury nebo kreditu
T-Mobile zavádí jako první operátor nákup mobilních aplikací z faktury nebo kreditu

 

Tato novinka je již nyní dostupná pro telefony BlackBerry (Pro zákazníky služby BlackBerry Internet Service je služba automaticky dostupná) a o víkendu má být dostupná i pro uživatele Windows Phone.

Od včerejšího dne mohou za aplikace v BlackBerry App World platit uživatelé přístrojů stejnojmenné značky. Princip nákupu zůstává stejný, pouze při výběru způsobu úhrady je třeba si zvolit m-platbu T-Mobile, kterou mají automaticky k dispozici všichni zákazníci operátora. Částku pak najdou na svém vyúčtování v sekci platební služby (tarifní zákazníci). Twist zákazníkům je částka ihned stržena z kreditu.

Během tohoto víkendu bude možné tento jednoduchý způsob placení využít i ve Windows Phone Store, který nabízí již více než 120 000 titulů.

Z bezpečnostních důvodů T-mobile omezil nákupy maximální hodnotou pro jednu transakci přes m-platbu na 1 500 korun, denní limit je pak nastaven na 3 000 korun s DPH. Podrobnosti o m-platbě, její aktivaci a způsobech použití najdou všichni zákazníci v Můj T-Mobile.

Zda bude do budoucna služba dostupná i pro další obchody (Google Play, AppStore) zatím není známo, ale dá se to očekávat jako logický krok k velikosti daných obchodů.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení