Menu
CHIP Speedtest

Zcela zdarma na Google Play: oblíbený mediaplayer pro Android

13.02.2020 17:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Zcela zdarma na Google Play: oblíbený mediaplayer pro Android

Milovníci poslechu hudby na zařízeních Android, nenechte si ujít aktuální nabídku: Total Media Player Pro je několik dnů nabízen v obchodě Play k bezplatnému stažení.

Dnes už je každý uživatel smartphonů s Androidem zvyklý na to, že každé zařízení disponuje předem instalovaným přehrávačem hudby a videa. Sám o sobě není předem instalovaný software nijak špatný, pokud ale máte náročnější požadavky, často brzy dosáhne svých limitů. Klasickým příkladem je podpora ekvalizeru. Nabízí jej jen málo aplikací a počet podporovaných formátů souborů je poměrně malý.

Přehrávač Total Media Player Pro, který je momentálně k dispozici bezplatně, nabízí řešení typu vše v jednom a podporuje všechny běžné formáty. Kromě toho disponuje některými funkcemi, které si jistě přeje každý fanoušek hudby a videa na přenosných zařízeních. K nim patří víceúrovňový ekvalizer, funkce extrakce obrázků z videa a plná podpora Chrome castu.

Mějte prosím na paměti, že náš příspěvek odráží aktuální situaci na obchodu Play, která se může každým okamžikem změnit. Akce bezplatného poskytování softwaru může být kdykoliv ukončena. Přesvědčte se proto ještě před stažením, zda akce stále platí a aplikace je na Google Play stále poskytována bezplatně.

total-mediaplayerpro-logo

Plná verze: Total Media Player Pro – Android App 1.7.9

CHIP hodnotí Dobrý

„Total Media Player Pro“ je univerzální přehrávač médií pro Android, který si můžete po krátkou dobu stáhnout zdarma.

Stáhněte si

Total Media Player Pro: dobře vybavený multimediální přehrávač pro Android

totalmediaplayerpro1

Díky bohaté nabídce a navigačním možnostem se s programem dobře pracuje.

Pokud si chcete aplikaci stáhnout a vyzkoušet, stačí kliknout na odkaz výše v produktovém rámečku, případně ji vyhledat a stáhnout přímo v Google Play. Poté už stačí aplikaci jen spustit. Pokud to uděláte, aplikace okamžitě najde v telefonu všechny video klipy, hudební kousky a pořízené momentky. Dotkněte se ozubeného kola v pravém horním rohu obrazovky a přejděte na "Nastavení". Zde můžete jednotlivým kategoriím, jako např. cloudovému úložišti nebo právě přehraným titulům, přidělit odpovídající složku a podle přání je zobrazit.

V samotném přehrávači získáte přístup k vhodným funkcím klepnutím na tři tečky v pravém horním rohu. Tak se dostanete např. k ekvalizerům nebo nastavení titulků pro přehrávání hudby a videa.

Padnoucí aplikace pro Android s užitečnými funkcemi

Více než 80 Kč bychom za aplikaci asi neutratili, jako bezplatná je ale skvělá. Total Media Player Pro vypadá dobře a na smartphone přináší skvělé funkce.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.