Menu

Zkuste svoje štěstí a staňte se Žoldákem

26.06.2018 19:01 | Milan Loucký + Přidat komentář
Zkuste svoje štěstí a staňte se Žoldákem

Zkuste svoje štěstí a staňte se Žoldákem | foto: CHIP

World of Tanks Console dnes vydává na PlayStation4 a Xbox největší rozšíření nazvané Mercenaries a přidává do hry zcela nový styl.

World of Tanks: Mercenaries – nejde o ledajaký update, ale s přehledem můžeme mluvit o zásadním evolučním kroku, který právě dnes populární konzolová hra učinila. Nová a silná vozidla, hrdinská posádka, mapy a skutečně dech beroucí napínavá příběhová kampaň, to jsou hlavní atributy, či chcete-li lákadla, rozšíření nazvaného Mercenaries. A právě příběhová kampaň je něco, co pro klasickou MMO tankovou střílečku není zrovna typický a v rozšíření Mercenaries nabídne více než 15 miliónům hráčů zcela nový zážitek.

Mercenaries jsou ke stažení na konzolích PlayStation4, PlayStation4 Pro, Xbox One X, Xbox One a Xbox 360 a přicházejí s opravdu zajímavou myšlenkou, druhá světová válka neskončila a svět se utápí v chaosu a zmaru. Lidé bojují mezi sebou a nechávají se najmout jakou žoldáci.

Mercenaries přinášejí další – pro World of Tanks zcela zásadní novinku – a tou je vytváření zcela nových a z části i fiktivních tanků. Jako žoldák totiž můžete sbírat části různých vozidel a následně z nich sestavovat svoje vlastní tanky. Ve hře samotné jsou Mercenaries uvedeny jako nový národ s vlastním vývojovým stromem. Hráči tak dostanou příležitost poznat zcela nové stroje a v následných kampaních jako žoldáci budou plnit velmi pestré úkoly. Mercenaries tak nabídnou fanouškům zcela novou a vlastně i fascinující armádu.

Každé vozidlo je osazeno unikátní posádkou, která přichází nejen s vlastním příběhem, ale také zcela odlišným herním stylem. Vtrhnout do bitev tak můžete s japonským bojovníkem, Storm Hunter je pak ženskou bojovnicí, která jezdí v těžkém tanku, Crazy Snake je pro změnu mrštný chlápek bojující v lehkém tanku. Pět vozidel je k dispozici ihned od launche.

Zbrusu nový příběh Mercenaries otevírá nové univerzum ve světě World of Tanks. Do hry přináší epickou ságu s prvky fiktivní historie. V Mercenaries nechybí prvky loupežných výprav, nukleárního napětí a strkanic, a to vše díky vymyšlených historickým odbočkám dostává zbrusu nový rozměr.

Vaše nová posádka se však brzy ocitá na milosrdenství mocností Spojených států a Sovětského svazu. Každá vaše cesta za dobrodružstvím bude unikátní a nabídne mnoho zajímavých zvratů. I to je výhoda vymyšlené a upravené minulosti. Na výpravy můžete vyrazit sami, nebo v kooperativním módu společně s přáteli.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení