Menu

Zobrazení zprávy Facebook Messengeru bez jeho instalace

21.10.2016 11:53 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Zobrazení zprávy Facebook Messengeru bez jeho instalace

Zobrazení zprávy Facebook Messengeru bez jeho instalace | foto: CHIP

Pokud máte ve smartphonu s Androidem nainstalovaný program Facebook, neznamená to ještě, že vám budou chodit zprávy z Facebook Messengeru. 

V aplikaci se vám sice zobrazí informace o tom, že vám přišla nová zpráva, případně kolik nových zpráv máte, ale nemůžete se na ně podívat. Facebook vyžaduje instalaci speciální aplikace Messenger. Jestliže tuto aplikaci nainstalovanou nemáte a nechcete si ji instalovat, máte jinou možnost, jak si zprávu přečíst. Přejděte do internetového prohlížeče Chrome, otevřete si stránku Facebooku a přihlaste se ke svému účtu.

Když kliknete na ikonu zpráv, Android vás znovu vyzve, abyste si instalovali aplikaci Messenger. To ale můžete obejít tím, že v prohlížeči Chrome se dostanete do nabídky nastavení (ikona se třemi tečkami vpravo nahoře) a z nabídky vyberete »Verze webu pro PC«. Když se přepnete do této verze, prohlížeč vám zprávu Messengeru zobrazí tak jako na počítači a můžete na ni odpovědět bez instalace speciální aplikace.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení