Menu

Zoner Photo Studio pro studenty

02.04.2010 10:36 | Redakce Chip + Přidat komentář
Zoner Photo Studio pro studenty

Zoner Photo Studio pro studenty | foto: CHIP

Společnost ZONER software uvádí na trh speciální studentskou licenci oblíbeného programu Zoner Photo Studio s řadou výhod, určenou pro uživatele z řad žáků a studentů všech stupňů škol.

Studenti mají nyní pro své soukromé nekomerční použití možnost licencovat program pro zpracování digitálních fotografií Zoner Photo Studio 12 Professional se slevou 60 %, tedy za 799 Kč vč. DPH, což odpovídá ceně jednogeneračního upgrade tohoto programu, a k tomu navíc získají zcela zdarma licenci vektorového editoru Zoner Callisto 5. Programy ve studentské nabídce jsou poskytovány formou elektronicky distribuované licence (ESD) a uživatelé mají možnost si doobjednat instalační CD.

Podmínkou získání licence pro studenty je doložení věrohodné kopie dokladu o studiu, tedy např. karty ISIC, kopie indexu či jiné studentské průkazky. Studentská licence je proto nepřenosná a není z ní také možné uplatnit budoucí standardní upgrade. Nabídka se vztahuje na všechny studenty řádného studia všech stupňů škol do 26 let věku. Licence se poskytuje výhradně na základě objednávky na adrese student.zoner.cz. V budoucnu bude dostupná u zvlášť k tomu autorizovaných prodejců. Zvláštností studentských licencí je i speciální nabídka poskytování těchto licencí seniorům, kteří se účastní studia s uvedeným programem na univerzitách třetího věku a vybraných počítačových kurzech pro seniory.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení