Menu

Zoner Photo Studio X: Nové funkce videoeditoru

25.06.2019 08:29 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Zoner Photo Studio X: Nové funkce videoeditoru

Zoner Photo Studio X: Nové funkce videoeditoru | foto: CHIP

Grafický program Zoner Photo Studio X je určen pro správu a zpracování fotografií. Už delší dobu si ale poradí i s videem.

zoner(1)-nahled

Integrovaný videoeditor programu Zoner Photo Studio X ve své poslední verzi (jarní aktualizace) podstatně rozšířil své funkce a zjednodušil pracovní postupy. Novou důležitou funkcí je zpomalení a zrychlení videoklipu. Díky této funkci můžete zpomalením zvýraznit a zefektivnit důležité akční části videoklipu, nebo naopak zkrátit příliš dlouhé záběry v klipech.

zoner3

Zpracování videa probíhá v modulu »Vytvořit« v části »Video«. Vložte do programu požadované video, oddělte části, které chcete zrychlit nebo zpomalit, a nastavte vpravo dole »Rychlost přehrávání klipu«. Novinkou je také to, že klip lze otočit o 180°. Pokud tedy máte video z nějakého důvodu otočené vzhůru nohama, jeho oprava je velice jednoduchá a dojde k ní bez ztráty kvality. Stačí kliknout na ikonu »Otočit o 180°« v části »Parametry klipu – Video«.

zoner2(1)

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení