Menu

Zoner Photostudio X: snadnější úpravy obličeje

21.05.2019 14:40 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Zoner Photostudio X: snadnější úpravy obličeje

Zoner Photostudio X: snadnější úpravy obličeje | foto: CHIP

Grafický nástroj Zoner Photostudio X ve své nejnovější verzi zjednodušil úpravy obličeje a přinesl i řadu dalších důležitých změn, jako například zrychlení práce s RAW soubory.

Umělá inteligence v programu Zoner Photostudio X (jde o jeho jarní aktualizaci 2019) na snímku obličeje rozpozná a vy pak máte možnost si požadovaný vybrat a prostřednictvím nástroje »Zkapalnění | Obličejové rysy« snadno změnit jeho rysy, a to pouze prostřednictvím posuvníků. Změny ihned vidíte na náhledu.

zoner-nahled

Můžete snadno změnit jak tvar obličeje, tak jednotlivé detaily, tedy oči, nos a ústa. Přidat úsměv, rozšířit rty nebo změnit vzdálenost očí je otázkou několika kliknutí myší. Odpadá tak zdlouhavá práce s výběry. Posunem jezdce může uživatel podrobně měnit 20 rysů tváře rozdělených do čtyř zmíněných kategorií. Na jedné fotografii umí program detekovat i upravit více tváří najednou.

zoner2-nahled

V nové verzi jsou také deformační nástroje v menu nástrojů více na očích a jejich širokou paletu doplnil nástroj na vyhlazení změn. Ten umožňuje zjemnit jednotlivé deformace a dosáhnout tak přirozeného výsledku. Jarní aktualizace přinesla i řadu dalších novinek, například rychlejší prohlížení a práci s objemnými RAW soubory.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení