Menu

Zpracování PDF na smartphonu: editor s mnoha funkcemi je dočasně zdarma

03.02.2021 12:20 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Zpracování PDF na smartphonu: editor s mnoha funkcemi je dočasně zdarma

Zpracování PDF na smartphonu: editor s mnoha funkcemi je dočasně zdarma | foto: OpenClipart-Vectors, Edar/Pixabay

Rychlá revize PDF dokumentů na mobilním telefonu? To, co na první pohled vypadá jako špatný vtip, je možné pomocí vhodné aplikace. Na platformě Google Play je dočasně zdarma k dispozici prvotřídní editor s mnoha užitečnými funkcemi.

PDF je univerzální formát dokumentů pro kancelářské použití, protože soubory lze prohlížet a číst téměř na jakékoliv platformě. S úpravami je to ale trochu obtížnější, protože například malá obrazovka smartphonu a způsob ovládání mnoho úkolů ztěžuje. Jde například o změny v textu, sloučení dokumentů nebo extrahování obrázků.

Jako užitečný nástroj se v tomto ohledu osvědčila aplikace Accumulator PDF creator. Výkonný editor je docela drahý a obvykle stojí 469,99 Kč, ale dočasně je k dispozici k bezplatnému stažení.

Náš příspěvek odráží aktuální nabídku obchodu Google Play a nemůžeme ovlivnit rozhodnutí poskytovatele kdykoliv ji ukončit. Při stahování si raději zkontrolujte, zda je aplikace k dispozici stále k bezplatnému stažení a zda za ní nebude vyžadován poplatek.

Stáhněte si: Accumulator PDF creator

accumulatorpdf-logo

Accumulator PDF creator – aplikace pro Android 1.29

CHIP hodnotí Dobrý

Pomocí aplikace lze na smartphonu rychle vytvářet a upravovat PDF dokumenty.

Stáhněte si

 

Výhody
mnoho funkcí
jednoduché ovládání
líbivý design

Accumulator PDF creator: mnoho užitečných funkcí

accumulatorpdf

Aplikace pro Android nabízí celou řadu praktických funkcí pro zpracování PDF. | Zdroj: Google Play/Accumulator PDF creator

Nástroj pro práci s PDF je velmi jednoduchý, což výrazně usnadňuje ovládání na mobilním telefonu. V jeho hlavní nabídce na první pohled vidíte nejdůležitější funkce:

– převod obrázků do PDF a naopak
– převod textu do PDF
– převod videa do PDF
– úprava PDF
– zpracování obrázků

Nejběžnější funkce, jako je zmenšení velikosti souboru, sloučení nebo rozdělení PDF, najdete v části "Práce s PDF". Co je velmi praktické, program umožňuje extrakci z existujících souborů a jejich samostatné uložení. V takzvaném PDF studiu je dokonce možné popustit uzdu vlastní fantazii a vytvořit zcela nový dokument.

Za plnou cenu je aplikace docela drahá, protože i desktopové programy pro úpravy PDF jsou už levnější. Zadarmo se ale její stažení vyplatí, protože možnosti, které nabízí, jdou daleko nad rámec standardních nástrojů v systému Android.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.