Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový LYNX vás potěší limitovanou edicí a novým logem

redakce 22.03.2017

  Nejprodávanější česká značka počítačů představila inovované logo a vizuální identitu značky. K této příležitosti navíc vyvinula limitovanou edici herního počítače LYNX Grunex FutureGamer. Ten zaujme výkonem, nadčasovým designem i příznivou cenou.

 

LYNX Grunex FutureGamer

LYNX Grunex FutureGamer přichází s čistým provedením

Herní novinku LYNX vyvíjel ve spolupráci s odborníky z herního portálu Grunex. „Počítač nabízí další optimalizace pro zvýšení výkonu a zlepšení spotřeby. Procesor disponuje čtyřmi fyzickými jádry a každé z nich je taktováno na 3.0 GHz. Hraní her ve vysokém rozlišení a ve virtuální realitě umožňuje vysoce výkonná herní grafická karta s pamětí 6 GB,“ uvedl zástupce značky LYNX Michal Útrata. Sestava je dále osazena rychlým 240 GB SSD diskem Kingston BULK a harddiskem o kapacitě 2 TB.

LYNX Grunex FutureGamer je navíc unikátní svým čistým designem s leštěným černým čelem a průhledem do jeho útrob. V prodeji je od středy 22. 3. 2017, a to za cenu 29.990 korun. Od tohoto data LYNX nabídne k prodeji také novou řadu kancelářských počítačů Office.

„Redesign loga společně s limitovanou edicí LYNX Grunex FutureGamer předesílá budoucnost herních počítačů, kterou se chceme dále ubírat. FutureGamer je předzvěstí nové řady počítačů LYNX Grunex 2018, kterou představíme v průběhu letošního roku. V současnosti také pracujeme na rozsáhlé rekonstrukci webu, která již brzy přinese kompletní prezentaci celé produktové řady naší značky,“ pochlubil se Daniel Vondráček, marketingový ředitel společnosti eD´ system Czech, která produkty LYNX vyvíjí.

Detaily k hernímu počítači LYNX Grunex FutureGamer jsou k dispozici na speciální webové stránce novy.lynx.cz.


 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud