Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Optimalizace výrobních procesů s Pimpel a HEIDENHAIN

Promotion 05.06.2024
AD
Zdroj: DT-pimpel

Společnosti Pimpel s.r.o. a HEIDENHAIN s.r.o. se spojily, aby přinesly na trh nové řešení v oblasti optimalizace výrobních procesů. Tato spolupráce zahrnuje integraci softwaru digitálního dvojčete vyvinutého společností Pimpel s řídicími systémy HEIDENHAIN, což přináší jedinečné možnosti pro testování a verifikaci CNC programů ve virtuálním prostředí.

Kapitoly článku

CHECKitB4: Inovativní nástroj pro průmyslovou digitalizaci

CHECKitB4 je software od firmy Pimpel, který umožňuje přesnou simulaci a analýzu CNC strojů. Mezi hlavní funkce patří:

  • Verifikace výrobních procesů: Simulace digitálních kopií CNC strojů pro předvídání a řešení problémů ještě před zahájením výroby.
  • Optimalizace procesů: Zvýšení efektivity a snížení nákladů pomocí optimalizace drah nástrojů a výrobních postupů.
  • Integrace do digitálního řetězce: Plynulý přenos dat mezi různými fázemi výroby (TPV, CAM, atd.) zajišťuje vyšší přesnost a efektivitu.

VirtualTNC: Dokonalý pomocník pro simulaci výrobních procesů 

Software VirtualTNC od HEIDENHAIN je jakási nadstavba programovací stanice – umožňuje ovládat osy virtuálního stroje úplně stejně jako by tomu bylo v reálu. Díky tomu je simulace, ověřování a ovládání CNC strojů ve virtuálním prostředí naprosto věrné tomu skutečnému, což umožňuje perfektní přípravu před finálním obrábění na stroji.

Plná kompatibilita s HEIDENHAIN systémy: Integrace s řídicími systémy iTNC 530, TNC 640 a TNC7 zajišťuje plynulý přenos dat a vysokou přesnost simulovaného výstupu.

Spolupráce: Pimpel je lídrem v digitálních technologických řešeních s dlouholetými zkušenostmi v inovacích a optimalizaci výrobních procesů. Společnost HEIDENHAIN je předním dodavatelem precizních měřicích a řídicích systémů s důrazem na kvalitu a spolehlivost. Proto tato spolupráce přináší významný posun v průmyslové digitalizaci a automatizaci, což dokládá závazek obou společností k neustálému zlepšování a inovacím.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud