Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Plně vybavená IP bullet kamera pro venkovní instalace

redakce 12.10.2013

Síťová bullet kamera AXIS Q1765-LE nabízí obraz s plným HD rozlišením, 18× optický zoom a vestavěný IR přísvit.

Model AXIS Q1765-LE je připraven pro venkovní použití a určen pro monitorování vstupů, východů a obvodů, lze jej instalovat na sloupky pro dohled na parkovištích nebo pro obecné účely dohledu v městech.

Kamera AXIS Q1765-LE má výkonný motorem ovládaný 18× optický zoom, který pokryje značné vzdálenosti, a automatické ostření, jež zajistí dokonale zaostřený obraz. Corridor Format společnosti Axis navíc kameře umožňuje účinně zabírat zorné pole s vertikální orientací, například dlouhých ulic nebo dlouhých obvodových prvků.

Kamera AXIS Q1765-LE má vestavěné vysoce výkonné infračervené LED s automatickým přizpůsobením. Tyto IR LED kameře umožňují pokrýt nejméně 15 metrů (50 stop) při nejširším zorném poli a až 40 metrů (130 stop) při plném teleskopickém přiblížení. Integrovaný IR přísvit je obzvláště přínosný u instalací, kdy je potřeba nonstop dohled bez umělého osvětlení.

Kompaktní kamera AXIS Q1765-LE je lehká, ale současně odolná. Má třídu ochranného krytí IP66/NEMA4X, takže může vzdorovat vodě i prachu. Funkce Arctic Temperature Control umožňuje kameru spolehlivě spustit při jakékoli teplotě v rozsahu od –40 °C do 50 °C (-40 °F až 122°F), díky čemuž je model AXIS Q1765-LE skvělou volbou pro instalaci v místech s náročnými klimatickými podmínkami. Kameru je velmi snadné instalovat vzhledem k její nízké hmotnosti a tomu, že potřebuje jediný kabel, protože podporuje napájení přes síťový rozvod (Power over Ethernet) nebo napájení střídavým nebo stejnosměrným napětím.

Podle plánu by kamera AXIS Q1765-LE měla být dostupná ve 4. čtvrtletí 2013 prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis za výrobcem doporučenou maloobchodní cenu 29 960 Kč.

axis-nahled

Další vlastnosti kamery AXIS Q1765-LE:

  • Obraz v kvalitě rozlišení Full HD (HDTV 1080p) ve dne i v noci.
  • Jednoduchá a nenáročná mechanická, elektrická a optická instalace je zárukou, že kamera zprostředkuje obraz v potřebné kvalitě pro jakoukoli situaci, která může nastat.
  • Snadná instalace a provoz díky napájení přes datovou síť Power over Ethernet (IEE 802.3af) a dalším volbám napájení 8–28 V DC nebo 20–24 V AC.
  • Pohodlná instalace a upevnění díky volitelným doplňkům, jako například skříň AXIS T98A17-VE Surveillance Cabinet pro koaxiální i optický kabel a montážní sloupek AXIS T91A47 Pole Mount.
  • Slot pro paměťové karty umožňující lokální ukládání záznamů.
  • Kamera je vybavena obousměrným zvukem, což je užitečné, když je požadován odrazující účinek.
  • Kameru lze snadno integrovat do stávajících bezpečnostních systémů.

Kamera AXIS Q1765-LE má podporu v nejširší základně v daném oboru, která nabízí software pro správu a řízení videa prostřednictvím Partnerského programu společnosti Axis pro vývoj aplikací Axis Application Development Partner Program a řešení AXIS Camera Station. Kamera má dále podporu přídavných aplikací vznikajících v rámci platformy pro tvorbu aplikací pro kamery AXIS AXIS Camera Application Platform, AXIS Video Hosting System a ONVIF pro snadnou integraci kamerového systému a pro vývojáře aplikací, kteří kamery vybavují inteligentními funkcemi a schopnostmi.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud