Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Pouzdra s přídavnou baterií pro bezdrátové dobíjení Samsung Galaxy S8 a S8+

redakce 19.05.2017

Společnost mophie je ve Spojených státech jedničkou v případvmných dobíjecích pouzrech pro mobilní telefony. Nyní uvedla nabíjecí pouzdro juice pack pro Samsung Galaxy S8 a juice pack pro Samsung Galaxy S8+.

V obou případech se jedná o ochranná pouzdra s přídavnou baterií kompatibilní s technologií bezdrátového nabíjení určené pro nejnovější vlajková zařízení společnosti Samsung. Obě tato nová řešení fungují se všemi bezdrátovými příslušenstvími mophie charge force a s dalšími systémy standardu Qi pro bezdrátové nabíjení, a umožňují tak snadné nabíjení telefonů doma, v kanceláři, v autě nebo kdekoliv na cestách.

Nabíjecí pouzdro juice pack pro Galaxy S8 je vybaveno baterií s kapacitou 2950 mAh, která zprostředkuje minimálně 33 hodin dalších hovorů. Pouzdro juice pack pro Galaxy S8+ pak disponuje baterií s kapacitou 3300 mAh a umožňuje tak celkem uskutečnit minimálně dalších 39 hodin hovoru.

Mezi další jedinečné funkce patří:

•             Magnetické úchyty, které přidržují telefon na místě, když se při kontaktu zahájí nabíjení.

•             Ochrana před nárazem prostřednictvím interních pogumovaných podložek, díky níž telefon odolá i těm nejtvrdším pádům.

•             Lehké, nízkoprofilové provedení s vyvýšenými okraji v rozích, které vylepšují ochranu obrazovky před poškozením.

•             Dopředu vyvedené výstupy reproduktoru a LED indikátor napájení

Pouzdra juice pack pro Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ jsou nyní dostupná na webu mophie.com za cenu 99,95 €.

 

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud