Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Reproduktor k bazénu, do hor i pod stan

redakce 18.05.2017

Konečně po delší době nám počasí naznačilo, že umí vytáhnout teploty i výše, než bylo až do skoro poloviny května zvykem. A tak přichází čas na poohlédnutí se po zajímavých věcech, které by vás mohly doprovázet třeba u bazénu, na cestách nebo tam, kde chcete mít muziku s sebou.

Bose představuje v Evropě druhou generaci Bluetooth reproduktoru SoundLink Color II, který odolá vodě i méně šetrnému zacházení. Klíčovým benefitem však zůstává – jak je u Bose zvykem – vynikající kvalita zvuku.

Odolný Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Color II je k dostání v atraktivních barvách a jeho silikonové provedení ochranné vnější vrstvy spolu s odolností proti vodě dle normy IPX4 ho předurčuje pro použití prakticky kdekoliv.

Z velikosti 13,3 x 12,7 cm x 5,7 cm a hmotnosti těsně nad půl kilogramu dokáže vykouzlit zvuk, který překvapí každého jak v oblasti přednesu, tak i hlasitosti. O reprodukci se starají dva vestavěné pasivní měniče, které rozezní prostor hutným hudebním podkresem. Nová generace SoundLink Color II přináší oproti předchozímu provedení robustnější design, odolnost proti vodě, nové barvy a lepší zvuk.

O SoundLink Color II se nemusíte strachovat. Vezměte ho k bazénu, přibalte ho k věcem na vyjížďku na kole nebo na víkend pod stanem. Neublíží mu postříkání vodou, drsnější zacházení, zmačknutí v batohu, ani když si na něj omylem sednete. K smartphonům či tabletům se připojuje bezdrátově pomocí Bluetooth, využití NFC zase zajistí snadné spárování se zdrojem zvuku. Nabízí přehrávání streamované hudby nebo skladeb uložených v telefonu i jiném přehrávači. Pokud potřebujete, můžete využít možnost připojení kabelem s běžným 3,5mm sluchátkovým stereo konektorem typu Jack. Ovládat jeho funkce lze buď na přístroji skrytými pogumovanými tlačítky, nebo s využitím aplikace Bose Connect, pro Android i iOS. 

SoundLink Color bude k dispozici u prodejců Bose na přelomu května a června tohoto roku ve čtyřech atraktivních barvách – světle modré, červené, černé a bílé za doporučenou koncovou cenu 3790 Kč.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud