Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Rodina špičkových sluchátek Sony 1000X Noise Cancelling se rozrostla

redakce 04.09.2017

Na veletrhu IFA 2017 uvedla společnost Sony tři nové variace bezdrátových sluchátek se špičkovou technologií rušení okolního hluku (Noise Cancellation Technology) ze série 1000X. Ta umožní uniknout okolnímu hluku a soustředit se na hudbu, kterou si chcete poslechnout.

Hvězdou jsou bezdrátová sluchátka WF-1000X, která jsou bez jakýchkoli kabelů, pohodlně padnou do uší, a přitom nabízejí špičkovou technologii rušení okolního hluku. Sluchátka WI-1000X v designu s páskem za krk jsou navržena pro ty, kteří si při dojíždění rádi vychutnávají hudbu v tichu a dávají přitom přednost praktičnosti a eleganci. Sluchátka WH-1000XM2 přes hlavu jsou prémiovým modelem s technologií rušení hluku, která nabídnou řadu nových funkcí, výjimečnou výdrž baterie pro ještě intenzivnější a delší požitek z hudby a více možností nastavení zvuku podle potřeby vzhledem k okolí.

Používání nové aplikace Sony Headphones Connect se sluchátky z nové série 1000X poskytuje větší flexibilitu při nastavování zvuku skladby, kterou zrovna chcete poslouchat. Vůbec poprvé na světě je k dispozici funkce pro rozpoznání aktivity posluchače s názvem „Adaptive Sound Control“, která nabízí možnost ovládat zvuk prostřednictvím svých sluchátek. Pomocí aplikace si můžete zvuk nastavit podle přání, můžete individuálně upravovat nastavení režimu rušení hluku (Noise Cancelling) a určit preference tak, aby se nastavení automaticky měnilo podle toho, kde sluchátka používáte a co právě chcete poslouchat.

Modely WH-1000XM2 a WI-1000X přicházejí jako první na světě s funkcí „Atmospheric Pressure Optimizing“ (optimalizace atmosférického tlaku), která pomocí senzorů zjišťuje tlak vzduchu ve vašem okolí a podle něj optimalizuje rušení okolního hluku.

Tyto dvě nové chytré možnosti poslechu přináší Sense Engine, unikátní integrovaná technologie zpracování zvukového signálu a analytické techniky od Sony. Tato technologie umožňuje individualizovaný zážitek z každého tónu, včetně hudby a okolních zvuků, jejichž intenzitu si může uživatel individuálně nastavit podle svých vlastních představ.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud