Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Rychlý disk s pouzdrem

Pavel Trousil 20.02.2017

Společnost Adata Technology uvedla na trh SSD disk XPG SX950 s pouzdrem EX500 v herním stylu.

SSD disk SX950 je osazený čipy 3D MLC NAND a nabízí kapacitu až 960 GB. Pokud jde o výkon, rychlost čtení dosahuje 560 MB/s a rychlost zápisu 530 MB/s. Pouzdro EX500 ve stylu XPG je určeno pro vášnivé hráče a konstruktéry počítačových skříní. Dodává se s distanční vložkou a držákem pro snadnou instalaci do stolních počítačů a notebooků. Pro uživatele, kteří by modul SX950 rádi použili jako externí úložiště, je EX500 stylovým a snadno použitelným pouzdrem, které lze pohotově propojit se stolními počítači, notebooky a herními konzolemi prostřednictvím vysokorychlostního rozhraní USB 3.1.

sx950-1-nahled

Disk SX950 obsahuje vyrovnávací paměti SLC a DRAM pro udržení rychlostí a zvládnutí časově vysoce náročných procesů, jako je streaming obsahu her, streaming textur a podobně. Výrobce zařazuje do firmwaru disku algoritmy pro tvarování dat a vyrovnávání úrovně opotřebení. Pro snadnou integraci do diskových polí je podporován engine RAID.

Kromě SSD disku najdou uživatelé v krabici i 2,5mm distanční vložku/podložku, díky níž lze modul SX950 snadno zasunout do 7mm a 9,5mm pozic ultrabooků a notebooků. Uživatelé stolních počítačů mohou zvolit použití 3,5″ držáku a instalační sady. Modul SX950 nabízí rychlou instalaci do herních stolních počítačů a notebooků. Pro delší klid mysli též poskytuje 6letou záruku.

Pouzdro EX500 s jakýmkoli 2,5“ SSD nebo pevným diskem nabízí výrazný styl a je určené pro hráče usilující o rozšíření úložného prostoru. Instalace bez nástrojů, bezpečné zamykání, nárazuvzdorná konstrukce, jakož i vysoká rychlost přenosu dat díky rozhraní USB 3.1, jsou vlastnosti ideální pro hráče jak v domácím prostředí, tak na cestách. Pouzdro EX500 je „plug and game“ kompatibilní s konzolemi PS4, Xbox One, jakož i PC. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme