Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Samsung Galaxy Z Flip 4: objevily se první obrázky nového skládacího smartphonu

Jiří Palyza 16.05.2022

Novinka Samsungu bude s největší pravděpodobností představena v srpnu. Na internetu se nyní objevily první rendery nového smartphonu jihokorejského výrobce.

Samsung letos představí Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4, a to velmi pravděpodobně v rámci své srpnové akce Unpacked. Poté, co se na internetu už objevily první fotky chystaného Galaxy Z Fold 4, je nyní odhalen i očekávaný Galaxy Z Flip 4.

Celkově vypadá Samsung Galaxy Z Flip 4 stejně, jako jeho předchůdce. Snad jen s několika malými změnami rozměrů. Zařízení bude údajně k dispozici v několika barevných verzích.

Telefon má stále štíhlý profil, podobně jako jeho stávající verze. Když jej otevřete, rozbalí se vysoký ohebný displej s výřezem pro selfie fotoaparát. Skládací mechanismus působí spolehlivějším dojmem, vypadá to, že zařízení bude vybaveno lepší konstrukcí pantů. Telefon má zřejmě hliníkový rám a skleněný zadní panel.

Samsung Galaxy Z Flip 4: zákazníci mohou počítat s následujícími specifikacemi

zflip4

Takto by mohla vypadat připravovaná novinka Samsungu. | Zdroj: 91mobiles

Na spodní straně zařízení se nachází USB-C rozhraní, primární mikrofon, slot pro SIM kartu a mřížka reproduktoru. Tlačítko pro zapnutí, snímač otisku prstů a kolébkový ovladač hlasitosti jsou na pravé straně smartphonu. Na zadní straně je Z Flip 4 vybaven dvěma objektivy a druhým displejem pro zobrazení času, přehrávač hudby, systémová oznámení a další funkce. Focení za snížených světelných podmínek pomáhá LED blesk.

Skládací telefon by měl mít 6,7" displej a rozměry 165,1 x 71,9 x 7,2 mm. Technické specifikace zařízení se prozatím drží v tajnosti. Minimálně se ale předpokládá, že z hlediska SoC by měl být vybaven Snapdragonem 8 Gen 1+.

Zdroj: 91mobiles

| Zdroj: YouTube/91mobiles, "Galaxy Z Flip 4 First Look, 360 Degree Video Exclusive"


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud