Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Seriálové a filmové novinky v červnu 2024: co sledovat na streamovacích platformách?

Jakub Fišer 03.06.2024
Zdroj: Freepik

Červen pomalu odstartoval a s tím se mohou diváci a fanoušci filmů či seriálů těšit na celou řadu zajímavých premiér na streamovacích platformách. Kromě nových, originálních pořadů ale služby jako Voyo, Disney+ či SkyShowtime předvedou i několik oceňovaných či jinak divácky oblíbených pořadů, které stojí za to vidět.

Kapitoly článku

Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí (Voyo)

Česká streamovací platforma Voyo nabídne dokumentární film o naší nejúspěšnější biatlonistce Gabriele Soukalové. Žena, která pozvedla Česko v tomto sportu na úroveň severských států, to neměla vždy lehké, a to ani v osobním, ani v profesním životě. Dokument přímo z produkce Voyo bude ke zhlédnutí již 7. června.

Zdroj: VDN Promo TV / YouTube

Franta mimozemšťan (Voyo)

Pokud máte rádi šílené sci-fi z moravské vesnice, nesmíte minout celovečerní film Franta mimozemšťan s příjemnou stopáží 95 minut. Hlavní roli v něm sehrál Jakub Prachař a Tereza Ramba. Snímek byl v kinech již v únoru, nyní jako první zamíří na VOD na Voyo, a to už 8. června.

Zdroj: Totalfilm.cz / YouTube

Starost Kingstownu (SkyShowtime)

Oblíbený seriál z produkce Paramount+ se konečně podívá i do Česka, a to přes streamovací službu SkyShowtime. Americký seriál sleduje rodinu McLusky, která ovládá město Kingstown politicky, ale i pevnou rukou. Za seriálem stojí úspěšný režisér a scénárista Taylor Sheridan. První i druhá série už jsou nyní ke zhlédnutí, co nevidět by měla dorazit i třetí řada.

Mohlo by vás zajímat

Tatér z Osvětimi (SkyShowtime)

Historická mini-série Tatér z Osvětimi je na SkyShowtime dostupná od 7. června a mapuje skutečný příběh slovenského Žida Laleho Sokolova, který byl za druhé světové války v koncentračním táboře Osvětim pověřen tetováním identifikačních čísel na ruce vězňů. Za seriálem stojí režisérka Tali Shalom-Ezer.

Zdroj: Kinobox / YouTube

Zdroj: Voyo, SkyShowtime (tisková zpráva)


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud