Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

Skryté zabezpečení kanceláře nebo domova

redakce 27.06.2017

SpyShop24.cz uvádí na český trh IP Wi-Fi minikameru PV-CHG20iDroid, důmyslně ukrytou v dokovací stanici pro mobilní telefony.

Minikamery skryté v předmětech denní potřeby nevzbuzují podezření a nabízejí skryté monitorování vybraných prostor. Díky Wi-Fi připojení lze sledovat záznam nebo přenos z kamery doslova z kteréhokoli místa na světě.

Minikamera PV-CHG20iDroid je ukrytá v dokovací stanici pro mobilní telefony se systémem Android. Její umístění například na pracovním stole nevzbuzuje žádné podezření a současně zajišťuje monitorování prostorů v zorném poli kamery s úhlem záběru 78 stupňů.

„Obrovskou výhodou této skryté kamery je neomezená výdrž, tedy stálý dohled nad okolím. Kamera, ukrytá v dokovací stanici, je připojená k pevnému napájení,“ vysvětluje Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Pomocí této kamery snadno a především skrytě zabezpečíte prostory kanceláře nebo bytu a získáte informace, co se v nich odehrává během vaší nepřítomnosti.“

Minikamera PV-CHG20iDroid nabízí Wi-Fi připojení díky kterému lze kameru ovládat na dálku prostřednictvím ovládacího software určeného pro IP kamery. Vzdálené připojení také umožňuje nahrané záznamy třídit, archivovat nebo mazat. Zařízení je připojené k pevnému napájení, což zajišťuje v podstatě neomezený provoz a stálý monitoring vybraných prostor. Kamera je vybavena detekcí pohybu.

Obrazový a zvukový záznam ve Full HD kvalitě se ukládá na kartu microSD s kapacitou až 128 GB, na kterou se vejde až 21 hodin záznamu. Režim záznamu je možné nastavit tak, že nejstarší nahrávky jsou automaticky přepisovány. Pořízený materiál je označován datem a časem. Kamera je vybavena snímací matricí CMOS 1/2.9", která poskytuje obraz v rozlišení Full HD, případně HD nebo WVGA. Vysoká citlivost kamery zajistí dokonalý obraz i při špatných světelných podmínkách. Generovaný obraz je detailní a v dobré kvalitě i při okolním světle s intenzitou pouhých 0,03 Luxů.

WiFi minikamera PV-CHG20iDroid značky LawMate International je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 7 995 Kč.

Technické specifikace

Dokovací systém: Android

Snímač: CMOS 1/2.9"

Úhel záběru: 78°

Minimální osvětlení: 0.03 Lux @ F2.0

Systém videa: PAL/NTSC

Rozlišení videa:  854×480 (WVGA)/ 1280×720 (HD)/ 1920×1080 (Full HD)

Počet snímků za sekundu: 30 fps

Formát videa: MOV, JPEG

Podpora paměťových karet: microSD do 128GB

Spotřeba paměti: 6 GB / 1h (full HD)

Režimy záznamu: ruční/po detekci pohybu

Funkce přepisu nahrávání: ano

Označení nahrávek - časové razítko datum/hodina/název kamery

Podporované systémy: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10

Rozhraní: mini USB 2.0

Výdrž: neomezená, stálé napájení

Rozměry: 71×69×50 mm

Hmotnost: 73 g

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme