Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

SkyPicker.com má aplikaci pro iOS

redakce 24.03.2014

SkyPicker.com spustil  novou iOS aplikaci určenou pro všechny, kdo si chtějí najít a bezpečně zarezervovat levné letenky přímo ze svého mobilu. 

Aplikace nabízí lety všech nízkonákladových aerolinek, které létají z České republiky a okolních států včetně společností Ryanair, Wizz Air či easyJet.

V aplikaci není nutné zadávat pouze jedno konkrétní datum, cestovatelé si mohou vybrat i delší časové úseky (rozmezí dat či měsíc, dokonce je možné zadat možnost kdykoli). Podobně umí aplikace hledat i ve větších geografických oblastech a nově nabízí i unikátní možnost hledání v okruhu (radius). SkyPicker se tak může stát dobrým pomocníkem, pokud cestovatelé hledají inspiraci pro svůj další výlet.

skyp-nahled

Aplikace vyhledává nejen lety nízkonákladových aerolinek, ale také jejich kombinace a přehled navazujících spojení, takže si cestovatelé mohou najít opravdu nejvýhodnější letenky, ať už letí kamkoliv. Skypicker navíc garantuje svým zákazníkům, že pokud nestihnou navazující spoj z důvodu zpoždění předchozího, na vlastní náklady je dopraví na cílové místo. V případě, že má letadlo zpoždění delší než 3 hodiny, bezplatně se postará o vyřízení žádosti o kompenzaci.

Aplikaci SkyPickeru pomohla vyvinout zkušená brněnská firma Trinerdis, která má za sebou vývoj mnohých úspěšných aplikací nejen pro iOS. Firma ráda spolupracuje s nadšenými lidmi a startupy jako je SkyPicker.com a společně tak tvoří velmi zajímavé aplikace oceňované v médiích.

Aplikace je zdarma dostupná ke stažení na https://itunes.apple.com/…/id824740399?mt=8.

Zdroj: TZ SkyPicker.com.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud