Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

SMSvoucher: kombinuje prvky slevového a SMS marketingu

redakce 28.11.2013

První krok k relaunchi zákaznických klubů – to slibuje dnes spuštěná služba SMSvoucher. Služba reaguje na klesající efektivitu obchodních sdělení a slevových nabídek.

SMSvoucher již v samotném začátku získal podporu velkých brandů jako například Husky, TIMEOUT, A3sport, JRC nebo PetCenter. Služba se stává klíčovým nástrojem otevřené platformy Brands’n’Friends, sloužící ke správě aktivit věrnostních klubů a rozšiřování zákaznických databází.

Zákazníci voucher vybírají z databáze slevových nabídek na webu www.SMSvoucher.cz nebo prostřednictvím aplikace pro mobilní zařízení, která mimo jiné pracuje s geolokací jednotlivých slevových akcí. Uživatel tak na mapě vidí, jaké akce může ve svém okolí využít. Tato funkce najde své uplatnění zejména na místech s vysokou koncentrací obchodních nabídek, tedy například v obchodních centrech. Aplikace navíc umožňuje ukládat a spravovat zákaznické karty libovolného množství i druhu.

smsvoucher-web

Vysoké efektivity tohoto nástroje je dosaženo z několika důvodů. Voucher, zaslaný prostřednictvím SMS zprávy, totiž není třeba dopředu platit ani tisknout a slevu lze uplatnit přímo „z telefonu“ na pokladně obchodníka nebo opsáním slevového kódu při nákupu v e-shopu. To výrazně zvyšuje míru využívanosti slevy. SMS zpráva zároveň vykazuje vyšší efektivitu – 90 % SMS zpráv je přečteno do 30 minut od obdržení.

SMSvoucher by navíc neměl jednotlivé slevové akce prodražit. Naopak slibuje vysokou návratnost.

smsvoucher-android    smsvoucher-apple


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud