Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Sony Ericsson: nová X8 a aktualizace pro X10

redakce 16.06.2010

Řada Xperia nabízí uživatelům ten nejlepší zážitek z komunikace a zábavy, v rámci které si každý pro něj ideální volbu z hlediska stylu i velikosti. Společnost Sony Ericsson dnes oznámila, že stávající telefony z rodiny X10 získají aktualizace svého software. Zároveň dnes představila nový model Sony Ericsson Xperia X8, který staví na úspěchu předchozích telefonů řady a přináší její zábavní možnosti ještě širšímu okruhu uživatelů.

Kapitoly článku

Chytré telefony Xperia X10, X10 mini a X10 mini pro získají během svého životního cyklu aktualizaci software, která zaručí zlepšení výkonu a přidání nových funkcí komunikace a zábavy. Ve třetím čtvrtletí bude tyto telefony možné na některých trzích aktualizovat na operační systém Android 2.1. V rámci stejné aktualizace získá model Xperia X10, který patří k nejlepším multimediálním chytrým telefonům na platformě Android, i možnost natáčení videa ve vysokém rozlišení HD. Pro tento přístroj pak bude ve čtvrtém čtvrtletí připravena další aktualizace, která umožní telefonu bezdrátové připojení a zobrazování obsahu na televizi a rozšíří tak možnosti aplikací Timescape a Mediascape.

Chytré telefony Xperia nabízí nejen nezbytné funkce podobných telefonů, jako jsou různé aplikace, mapy, e-maily nebo rychlý internet, ale i nejlepší zábavní funkce ve své třídě. Vlajková loď této řady Xperia X10 nabízí 8,1megapixelový fotoaparát a velký 4“ displej. Aplikace jako Mediascape nebo Timescape umožňují přehledné zobrazování kontaktů a obsahu. Všechny telefony této řady se vyznačují elegantním designem ve stylu křivek lidského těla. 

 

Nový Sony Ericsson Xperia X8

Sony Ericsson Xperia X8 je chytrým telefonem určeným pro zábavu, který rozšiřuje řadu Xperia do nových segmentů trhu. Uživatelské prostředí je stejné jako u modelu Xperia X10 mini a nabízí snadné ovládání jednou rukou díky ikonám ve čtyřech rozích displeje, které zajišťují rychlý přístup k nejoblíbenějším aplikacím uživatele. Sony Ericsson Xperia X8 nabízí také aplikaci Timescape, která umožňuje snadný přístup ke všem zprávám a informacím, i tlačítko neomezených možností. Otevřený operační systém Android nabízí velkou výkonnost a přístup k tisícům aplikací na Android Market.

Sony Ericsson Xperia X8 je ideální pro multimédia. Ať již jde o hru staženou z Android Market, poslední videa na YouTube nebo prohlížení internetu, 3“ velký displej zajistí přehledné zobrazení. Přístroj nabízí podporu PlayNow i 3,5mm konektor jack pro připojení sluchátek. Samozřejmostí je 3,2megapixelový fotoaparát a možnost natáčení videa.

Sony Ericsson Xperia X8 – hlavní parametry

  • Ovládání ve čtyřech rozích – uživatelem nastavitelné ikony pro snadné ovládání
  • Přehledné zobrazení her, videa a internetu na 3“ displeji
  • Aplikace Timescape nabízí přehledné zobrazení komunikace na jednom místě
  • Android Market – tisíce aplikací ke stažení
  • 3,2megapixelový fotoaparát


Sony Ericsson Xperia X8 bude dostupný na vybraných trzích od třetího čtvrtletí tohoto roku v bílém, tmavě modro-bílém, modro-bílém, růžovo-bílém a stříbrno-bílém barevném provedení.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme