Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Souprava myši a klávesnice

Pavel Trousil 07.02.2017

Klávesnice a myš z nové sady Logitech MK850 Performance Wireless Keyboard and Mouse Combo vzájemně spolupracují díky nové technologii Logitech DuoLink. 

Klávesnice má polstrovanou opěrku pro zápěstí, klávesy mají plnou velikost a k dispozici je blok numerických kláves. Díky nastavitelným nožičkám můžete zvolit různé úhly náklonu klávesnice. Myš má design zakřivený tak, aby vám pohodlně padla do dlaně, a díky hyper rychlému rolovacímu kolečku můžete snadno „prolétnout“ i dlouhé dokumenty nebo webové stránky.

logitech-m850-keyboard-mouse-combo-2-nahled

Díky softwaru Logitech DuoLink pracují klávesnice a myš v tandemu a díky tomu mohou poskytnout nové funkce. Tlačítka a gesta myši aktivují celou řadu nových akcí, když současně s jejich stiskem podržíte funkční klávesu Fn na klávesnici. Například můžete pohybem myši přepínat mezi různými plochami, úkoly a aplikacemi. A když budete poslouchat hudbu, můžete přehrávání pozastavit a opět spustit kliknutím na prostřední tlačítko nebo náklonem rolovacího kolečka na pravou či levou stranu přecházet na další nebo předchozí skladbu. Pro klávesnici je navíc připraveno adaptivní uživatelské rozhraní pro různé operační systémy, které rozpozná příslušné funkční klávesy a klávesové zkratky v obvyklém uspořádání. Připojit se k nim můžete buď pomocí bezdrátové technologie Logitech Unifying USB, nebo přes rozhraní Bluetooth. Doporučená maloobchodní cena setu je 3 190 Kč. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme