Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Steam rozjel podzimní výprodej počítačových her: co se teď vyplatí koupit?

Jakub Fišer 24.11.2022

Jen co skončila slevová akce pro české a slovenské počítačové hry, objevila se na platformě Steam další obrovská slevová akce. Jmenuje se jednoduše – Podzimní výprodej – a před Vánoci jde o poslední takto velkou akci, kterou se vyplatí sledovat. Jaké slevy byste neměli minout?

Kapitoly článku

Slevová akce nazvaná Podzimní výprodej probíhá od 23. do 29. listopadu a v mnoha kategoriích není problém najít i slevy překračující 80 %. Steam nabízí rubriky jako Dobrodružné, S bohatým příběhem, S otevřeným světem, Strategické, Pro virtuální realitu či Sportovní. Za zmínku stojí hned na úvod i to, že naskladnil svůj handheld Steam Deck, takže i ten je k mání, byť bez slevy.

Strategie v akci až 90 %

Aby doporučení stála za to, nabídneme pohled najmě na tituly se slevou alespoň 60 %, nutno však poznamenat, že k mání je i celá řada dalších titulů v taktéž zajímavých slevách. Obrovská sleva 90 % je uvalena na strategickou bombu Civilization VI od Sida Meiera, cena je 5,99 eur (145 korun). Co do strategií zaujme jistě i Cities Skylines za 8,39 eur (205 korun, sleva 70 %).

Slevě na FarCry 5 zase těžko odolají fanoušci rychlých stříleček s propracovaným příběhem – s 80% slevou za 11,99 eur (295 korun). Jakožto košatou příbehovou střílečku, leč hranou z pohledu třetí osoby, lze označit i Red Dead Redemption 2 za 19,79 eur (480 korun, sleva 67 %).

Válečný Battlefield za dobrou cenu

Pokud vám imponuje střelba ze zbraní v rámci jednoho z dvou největších světových válečných konfliktů, neměli byste přehlédnout slevu na předposlední Battlefield V, který vyjde na 4,99 eur (120 korun, sleva 90 %). Je tu i Battlefield 1 za 4,79 eur (116 korun, sleva 88 %).A u střelby ještě na chvilku setrváme, za neodolatelnou totiž lze prohlásit i slevu na taktickou online střílečku Rainbow Six Siege. Titul stojí necelých 8 eur (195 korun, sleva 60 %).

Když byla řeč o hrách vysazených na příběh, i pro takto epicky založené hráče je co v nabídce. K mání je kupříkladu Horizon Zero Dawn za 19,99 eur (485 korun, sleva 60 %), Star Wars Jedi: Fallen Order s cenou 5,99 eur (145 korun, sleva 85 %) či třetí díl Zaklínače s podtitulem Divoký hon za stejnou cenu jako RPG ze světa Hvězdných válek. Máte-li raději ságu Assassin’s Creed, pak využijte slevu na díl Odyssey – cena je 14,99 eur (365 korun, sleva 75 %).

Zdroj: Steam Podzimní výprodej


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud