Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Stranger Things 5 a Berlin v novém španělském zlodějském seriálu: tohle jsou největší novinky Netflixu

Jakub Fišer 19.06.2023

Streamovací platforma Netflix pořádala akci Tudum 2023, na které byly představeny horké novinky pro fanoušky této streamovací platformy. Diváci se dočkali známých hvězd, jako je třeba Berlin z Papírového domu, ale i zbrusu nových projektů, které rozhodně vypadají zajímavě.

Kapitoly článku

Stranger Things 5

Pátá řada již legendárního seriálu Stranger Things pořád nemá datum vydání ani trailer. Tvůrci – bratři Matt a Ross Dufferovi – dokonce ještě ani nezačali natáčet. Dle svých slov scénář už několikrát přepsali, chtějí totiž, aby byla kvalita vyšší než v předchozích řadách. Stranger Things 5 bude poslední sérií tohoto seriálu.

Dozvěděli jsme se však, že herecký ansámbl rozšíří hvězda světového formátu. V páté sérii se objeví nová postava, kterou bude hrát americká herečka Linda Hamiltonová. Tu mohou znát fanoušci akčních sci-fi hitů Terminátor a Terminátor 2, kde hrála titulní postavu Sarah Connorovou.

Berlin v novém seriálu

Extrémně populární seriál Papírový dům (v originále La Casa de Papel) se dočká nového spinoffu. Seriál Berlin se bude věnovat postavě Andrése „Berlina“ de Fonollosy, jeho životu před první loupeží s Profesorem. Konkrétně půjde o loupež šperků v hodnotě 44 milionů dolarů (bezmála 1 miliardy korun). Seriál zavítá na Netflix v prosinci 2023 a bude mít 6 hodinových epizod.

 

| Zdroj: Netflix / YouTube

3 Body Problem

V lednu 2024 zamíří na Netflix seriálová adaptace čínského sci-fi románu Problém tří těles od spisovatele Liou Cch’-sina. Na seriálu 3 Body Problem s osmidílnou první sérií pracují D.B. Weiss a David Benioff, tvůrci Hry o trůny. Seriál se věnuje tématu UFO, výzkumu mimozemského života a rizikům kontaktu s cizí civilizací.

| Zdroj: Netflix / YouTube

Zdroj: ČSFD, TechRadar


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud