Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Streamovací novinky v Česku: co nabízí Voyo, Netflix a nová služba Prima+?

Jakub Fišer 03.02.2023

S únorem přichází do českého streamovacího rybníčku několik zajímavých novinek. Tak například televize Prima spouští vlastní předplatné Prima+, ale také již zažité streamovací služby začaly nabízet několik nových pořadů a zábavných show.

Kapitoly článku

Jaké novinky nabízí streamovací služby v Česku?

Tou hlavní novinkou je zřejmě příchod zbrusu nové služby Prima+. V rámci té nabízí oblíbená televizní stanice svůj archiv pořadů bez reklam (pořady jako LIKE HOUSE, Prostřeno! nebo Ano, šéfe), ale taktéž originální tvorbu, kam se řadí nové minisérie Bodyguardi nebo Sedm schodů k moci, které budou dostupné exkluzivně na Prima+.

Konkurence v podobě novácké streamovací služby Voyo však nezůstává pozadu. Voyo aktuálně láká primárně na originální exkluzivní minisérii Zlatá labuť, nebo třeba na nové série reality show Survivor a Výměna manželek.

Netflix okořenil únor dokumentem o modelce a herečce Pamele Andersonové jménem Pamela: Příběh lásky, komediální dokusérií Cunk on Earth, ve kterém předvádí kolotoč suchého britského humoru herečka Diane Morganová, anebo kompletním českým seriálem První republika z produkce ČT.

HBO Max se stále veze na vlně úspěšného seriálu The Last of Us podle stejnojmenné videohry. Ani další novinky ale nejsou k zahození: romantická komedie pro vyzrálé ženy Hodně štěstí, pane Veliký nebo seriál Nebe s.r.o. s Danielem Radcliffem a Stevem Buscemim v hlavních rolích.

| Zdroj: HBO Max / YouTube

Streamovací služba Disney+ sází na Marvel. Nedlouho po uvedení do kin si zde můžete pustit film Black Panther: Wakanda nechť žije. Bohužel, na kompletní překlad 34. série animovaných Simpsonových stále čekáme.

Pro mnoho českých zákazníků možná exotický Amazon Prime vábí diváky k dokumentu o youtuberovi KSI: In Real Life, který měl na platformě premiéru 26. ledna. Pamětníky pro změnu potěší přítomnost původní Lynchovy Duny.

Na Apple TV+ debutoval na konci ledna seriál Terapie pravdou s Harrisonem Fordem a Jasone Segel v hlavních rolích. Pokud máte rádi mystéria a záhady, v lednu vyšel také první díl poslední série seriálu Servant, který bude mít finále v polovině března.

Zdroj: ČSFD, HBO Max, Netflix, Prima+


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme